Karadeniz Pet

Arkadaşlar mubişimiz kac aylık cok acill

• Konbuyu başlatan sonkullan123
  • Başlangıç tarihi
S

sonkullan123

Guest
ARKADAŞLAR MUBİŞİ YAVRU OLARAK ALDIM YAVRU DİE DÜŞÜNÜORUM ANCAK ANDINA DORU GİDEN CİZGİLER NASIL DİYİM RESMİNİ KOYACAĞIM KAC AYLIK SÖYLERMİSİNİZ
zQgOAg.jpg
Ld284z.jpg
aPj80R.jpg

şimdiden teşekürler

yavru olduğundan bir şüphem yok ama andındaki cizgiler yarı var yarı yok :D acaba kac aylık konuşturmak istiyorumda

Anoom tüyleri cikiyor kafasında diken diken şeyler var mi

ya nası cıkıor korkutuorsunuz beni bi sorunumu var diken filan yok kafasında :(

Kardeşim yeni tüyleri cikiyor galiba bu bir sorun değil büyümeye basladiginin bir göstergesi :) maksimum 5 aylik falan :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:50 -->-> Daha önceki mesaj 16:49 --

O peceteyide izgaranin altina koymalisin :)

Ben alinan kuşu değiştirme taraftari değilim. İlgilenirken konuşur tabi birde kusun yeteneğine bagli ben sabah aksam konuşuyorum 1.5 aylikken aldim konuşmuyor 3 ay oldu. Bazisida 4 günde konusturuyor 3-4 aylik kuşu.

yani bu kuşu ben 3aylık die aldım pek inandırıcı gelmedide bana ondan soruyorum

4 5 aylık falan

Kalender konuşturabilirmiyim 4aylık kuşu?? Arklar kesin bi kac aylık oldugunu söylüyebilcek varmı cok acil yeni aldım büyükse geri vericem

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:09 -->-> Daha önceki mesaj 17:05 --

kalender bu kuş konuşurmu acaba biraz büyük gibi arklar tam yaşını söylüyebilecek varmı eğer büyük ve konuşmazsa geri vericemdde acill

Geri