Karadeniz Pet

Arkadaşlar muhabbet kuşumda sorun var

Bussra13

Yeni Üye
Arkadaşlar muhabbet kuşum var yaklaşık 2.5 yaşında son 1 haftadır aürekli tüy döküyo halsiz uyukluyo tüy dönemine girmiş olabilir mi ama eylül gibi tüy dönemine girmişti ayrıca sırtının kuyruga yakın kısmında kırmızı et gibi birşey olmuş nedir acaba acil bişeyler aöyler misiniz

Ekli dosyalar

• 20190204_203936.jpg
    20190204_203936.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 26
  • 20190204_203931.jpg
    20190204_203931.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 26
Kuşun tümden fotoğrafını atar mısınız, başı görünsün.

Tüy dönemi için yulaf verin, tatlı biber vern. Suluğuna haftanın belli günleri b vitamini damlatabilirsniz.

Tüy dönemi için yulaf verin, tatlı biber vern. Suluğuna haftanın belli günleri b vitamini damlatabilirsniz.

B vitamini derken ne verebilirim bazı günler suluğuna elma sirkesi koyuyorum bazen de limon damlatıyorum şuan biraz ishal gibi o yüzden ishal için ilaç aldım ondan koydum. Tümor olabilir mi bundan korkuyorum

B vitamini derken ne verebilirim bazı günler suluğuna elma sirkesi koyuyorum bazen de limon damlatıyorum şuan biraz ishal gibi o yüzden ishal için ilaç aldım ondan koydum. Tümor olabilir mi bundan korkuyorum
Kaliteli bir markanın b vitamini. Taze meyve sebzeler verin ayrıca. Et beni gibi mi kelleşmiş bir bölge mi? Veterinere et beni gibiyse göstermeniz iyi olur.

Kelleşmiş bi bölge gibi durmuyo etrafında tüy çıkmaya başlamış önerdiğiniz bi vitamin var mı

Geri