Karadeniz Pet

Arkadaşlar yeni çift aldım

Berattiscii

Yeni Üye
Bugün çift aldım altında 2 tane yavrusu var ilk deneyimleri albino yavru verdiler ezdiler ama öldü hayvan yeni geldiler anne 1 defa girdi yavruların kursakları biraz boş acaba beslermi bide usta arkadaşlardan tavsiyeler alabilirmiyim ? :)

Ekli dosyalar

• 4CB8655F-1F56-4970-8A19-3FE1A7553E9E.jpeg
    4CB8655F-1F56-4970-8A19-3FE1A7553E9E.jpeg
    1.3 MB · Görüntüleme: 74
Bugün çift aldım altında 2 tane yavrusu var ilk deneyimleri albino yavru verdiler ezdiler ama öldü hayvan yeni geldiler anne 1 defa girdi yavruların kursakları biraz boş acaba beslermi bide usta arkadaşlardan tavsiyeler alabilirmiyim ? :)
Fazla rahatsız etmeyin günlük yumurta maması hazırlayıp verin kuşları strese sokacak yüksek ses korkutacak davranışlardan kaçının yuvalığı günde 1 defa kontrol edin onun dışında kimse açıp bakmasın suyu günlük taze olsun yumurta maması içinde veya yemin içinde nijer havuç gibi kızıştıracak şeyler olmasın

Ayrıca yavrular için özellikle takip etmeniz gerekecek yavruları beslemeyebilir stres yaparsa yavrular için sabah yumurta için akşam olmak üzere 2 kontrol yeterli olur yavrular beslenmez ise 3-4 saatte bir elle besleme gerekebilir

Ayrıca yavrular için özellikle takip etmeniz gerekecek yavruları beslemeyebilir stres yaparsa yavrular için sabah yumurta için akşam olmak üzere 2 kontrol yeterli olur yavrular beslenmez ise 3-4 saatte bir elle besleme gerekebilir
Usta yavruları beslemiyor hayvanlar aç ötüyorlar sabaha ölcekler diye korkuyorum

Usta yavruları beslemiyor hayvanlar aç ötüyorlar sabaha ölcekler diye korkuyorum
O zaman derhal elinle besle bununla ilgili videolar var hem nasıl beslenir hem ne verilir uzun uzun anlatmaya vakit kaybetme

Elle besleme aparatı edinmelisin ve onunla manuel olarak sen beslemelisin fakat şuan aciliyeti olan bir durum büyük ihtimal eğer öleceklerinden şüpheleniyorsan yavruyu eline al kürdanın ucuna hafif sulandırılmış yumurta sarısı ver yani ver derken ağzının kenarına bulaştır sakın sokmaya çalışma ağzını açtırtamassın kenarlarına bulaştır dikkatli bir şekilde onlar onu hallederler sıksık takip etmen gerek.

Dişi olanın rengi çok güzelmiş maşallah

Bunlar yerli mi?renkler güzelmiş.

Geri