Karadeniz Pet

Arkadaşlar 2 yeni kuş aldım sizce hastamı bunlar

Ahmet Akçay

Yeni Üye
Arkadaşlar dediğim gibi yeni kuş aldım 2 tane bugün 2.günü cuma aldım. Mor olan kabarık ve ishal ne yapmam gerekiyor birde bunlar şuan yavru verebilirlermi yaşları kaç ? Şimdiden teşekkürler.
IMG_20200524_085432.jpg

Dışkılar normal. Sağ taraftaki dışkı normal değil ama kuşlar ortama yeni geldiği için ishal olabilir, geçicidir
Cok teşekkür ederim yaşları kaçtır peki birde mor olan jumbomudur. Birde son sorum yavruları ne renk olur. Şimdiden teşekkürler

Cok teşekkür ederim yaşları kaçtır peki birde mor olan jumbomudur. Birde son sorum yavruları ne renk olur. Şimdiden teşekkürler
İkisinin de yaşları 1 üstü. Daha detaylı fotoğraf atın bakalım mor olana. Yavruların ne renk olacağı hakkında pek bir bilgim yok.

Mor hasta demiştim ya kabariktı her zamanki gibi sonra dokundum eski haline döndü kapattım kafesi sonra hemen geri kabardı kabarık şuan ve yem yediğini hiç görmedim su içtiğini gördüm fakat hiç yem yediğini görmedim yeşil yiyor su da içiyor kendimmi yediriyim napıyım ciddimi

Mor hasta demiştim ya kabariktı her zamanki gibi sonra dokundum eski haline döndü kapattım kafesi sonra hemen geri kabardı kabarık şuan ve yem yediğini hiç görmedim su içtiğini gördüm fakat hiç yem yediğini görmedim yeşil yiyor su da içiyor kendimmi yediriyim napıyım ciddimi
Yumurta haşlayın, sarısını su ile muhallebi kıvamına getirin. Şırınga ya da çay kaşığı ile kuşa yedirin. Sabah ta mor kuşun güncel dışkı fotoğraflarını atın

Bir sorun yok kardeşim, yaş üzeri olduğu için kuşlar otomatikmen, mekan değişikliğinden ötürü strese girmişler, 2-3 gün izlemeni tavsiye ederim hasta olan kuş böyle durmaz.

Geri