Karadeniz Pet

ARKADASLAR BAKARMISINIZ... ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mertksn

Yeni Üye
ARKADAŞLAR DİŞİ KUSUM HER ZAMAN BIRYERLERI KEMIRIYOR KAFES TELLERINI KEMIRIP DISRI CIKMAK ISTIYOR BI BOSLUK BULDUMU HEMEN DISARI CIKIYOR ERKEK KUSUM OLE DEGIL BIRAKSAM 1AY DISARI CIKMAZ DISI KUSUM NIYE BOLE NE YAPMAM LAZIM ? DISARIYA CIKMA SEVDASINI BITIRMEK ICIN ???????????????????????? HERGUN NERDEYSE 3 KERE DISARI CIKARIYORUM AMA YINE AYNI DISARI CIKAMIYINCADA BAGIRIYOR BİDE BIRYERDE OKUDUGUMA GORE CIFTLESTIRILECEK KUSLAR DISARI FAZLA CIKARILMAMALIYMIS NE YAPMAM LAZIM YARDIM :::::::

Karakter farklılıkları mevcuttur. Sürekli kafeste tutmayın günün belli saatlerinde çıksınlar. Belli saatler dışında da kafeste dursunlar.(çiftleşmelerini istiyorsanız) kafes içinde durduklarında çok fazla rahatsız etmeyin.

Karakter farklılıkları mevcuttur. Sürekli kafeste tutmayın günün belli saatlerinde çıksınlar. Belli saatler dışında da kafeste dursunlar.(çiftleşmelerini istiyorsanız) kafes içinde durduklarında çok fazla rahatsız etmeyin.
Zaten cok cikariyorum ama ciftlesmeleri istedigim icin fazlada cikarmak istemiyorum zaten disi petshop dan almistim 8-9 aylikti alirken ozmna kadar cikarmamislar simdi ne bu disari sevdasi

Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri