Karadeniz Pet

Arkadaşlar Kuşum Öldü :((

muhabbetkusu17

Yeni Üye
Arkadaşlar foruma geçen üye olmuştum üye adım ''obenimcanım'' diye bir isimdi onun şifresini unuttum yeni hesap açtım kuşumu 2 kere veterinere götürmüştüm ama buraya kadarmış dün gece saatlerinde ölmüş yuvasını eşiyle ayırmıştık eşi sultan papağanı ile altta kalıyordu son 3-4 gündür ben sabah gördüm ölmüştü çok üzüldüm karşıya gömdük derin bir kuyu açıp yuvasını yıkadık şimdi eşi yuvasına girdi garip garip ara ara ötüyor galiba anladı öldüğünü hayvan beslemek en güzeli ama 2 yıldır bizimle oluncalar insana çok koyuyor eşi bile durgun eşine bakınca gözlerim doluyor tek kaldı garibim şimdi bana ne önerirsiniz? Bide dediğim gibi Sultan Papağanım var onunda eşi öldü ama 1 haftalıktı komşu vermişti onun eşini ona da üzüldük ama şuan ki gibi değil tabi iki oğlum kaldı iki ayrı yuva şimdi iki dişi alsam mutlu olurlar mı artık açık yem almak yok en kaliteli, markalı yem ve vitamin suyu alacağım biliyorum onlarda gidecek üzüleceğim ama ailem vermek istemiyor ölene kadar bizimle olsun diyorlar. Siz ne önerirsiniz arkadaşlar uzunca yaşasınlar, mutlu olsunlar neler yapabilirim?

Şuanlık eş alma kuşuna yumurtaları varsa kuşlar büyüyünce hemen eş al yalnız kalmasın.

Ölen kuşunun yanına eşiyle aynı renkte bir kuş alırsan belki acısını dindirebilirsin.

Geri