Karadeniz Pet

Arkadaşlar yumurta bosmu dolumu acaba

Bykarahan

Yeni Üye
Yardımcı olurmusunuz yumurtalar 15 yada 16 gunluk

Ekli dosyalar

• 20210514_021125.jpg
    20210514_021125.jpg
    679.1 KB · Görüntüleme: 24
Hocam bende acemi sayılırım bu işte ama iki Kuluçka yaptı kuşum hepsi boştu yumurtaların sizinkide bana boş gibi geldi dolu olsa 15 16 günlük yumurtada damarlanmayi geçtim yavru görünürdu. Bende atayım boş yumurtanın fotoğrafını benimkilerin, fikir sahibi olun.

Ekli dosyalar

• IMG_20210424_234054.jpg
    IMG_20210424_234054.jpg
    247.3 KB · Görüntüleme: 19
Hocam bende acemi sayılırım bu işte ama iki Kuluçka yaptı kuşum hepsi boştu yumurtaların sizinkide bana boş gibi geldi dolu olsa 15 16 günlük yumurtada damarlanmayi geçtim yavru görünürdu. Bende atayım boş yumurtanın fotoğrafını benimkilerin, fikir sahibi olun.
Eywallah kiyamiyomda almaya hic kalkmiyo yumurtalardan devamlı yatiyo boşuna yatmasın en azından teşekkürler

Eywallah kiyamiyomda almaya hic kalkmiyo yumurtalardan devamlı yatiyo boşuna yatmasın en azından teşekkürler
Bende kıyamadım ama en sağlıklısı almak hatta kuluçkaya başladıktan sonra sırayla her yumurta 5 günü geçince boşsa altından almak. Niye boş bı fikriniz var mı acaba benim erkek acemi çiftlesmeyi bilmiyor o yüzden boş oluyor hep.

Aynen
Bende kıyamadım ama en sağlıklısı almak hatta kuluçkaya başladıktan sonra sırayla her yumurta 5 günü geçince boşsa altından almak. Niye boş bı fikriniz var mı acaba benim erkek acemi çiftlesmeyi bilmiyor o yüzden boş oluyor hep.
Aynen hocam erkek acemi biraz galiba ilk yumurtaları bidahikine insallah

yumurtla boş. ilk kuluçka sebebiyle boş olması normaldir. Dolu olan yumurtalar 5. günden sonra gözle görülür bir şekilde damarlanmaya başlar. Keşke daha önceden fotoğrafını atsaydınız kuş üstüne boşuna yatmazdı.