Karadeniz Pet

Aşırı derecede ishal

Mert33

Yeni Üye
Herkese iyi akşamlar bir kaç önce aldığım muhabbet kuşu çiftimde bugün Farkettim ishal var ve bu ishal bana çok fazla gibi geldi ne yapmam gerekir

Ekli dosyalar

• AC62AE6F-9717-43A9-94D9-EF1CDD75FA2E.jpeg
    AC62AE6F-9717-43A9-94D9-EF1CDD75FA2E.jpeg
    748.2 KB · Görüntüleme: 14
Geçen gün başka kuşum ishal diye veterinere götürmüştüm bana ilaç ve bir kilitli poşetin için de de probiyotık vermişti kullanmam İçin ama o probiyotiğin markasını bilmiyorum onu kullansam olur mu

Geçen gün başka kuşum ishal diye veterinere götürmüştüm bana ilaç ve bir kilitli poşetin için de de probiyotık vermişti kullanmam İçin ama o probiyotiğin markasını bilmiyorum onu kullansam olur mu
Veterinerin verdiği dozlarda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Teşekkür ederim peki sadece probiyotiği mi kullanayım yoksa veterinerin ishal İçin verdiği diğer ilaçları da kullanayım mı

Teşekkür ederim peki sadece probiyotiği mi kullanayım yoksa veterinerin ishal İçin verdiği diğer ilaçları da kullanayım mı
Veterinerin size ilaçları ne kadar süre ve hangi dozda kullanmanız gerektiğini söylediğini varsayıyorum. Veterinerin talimatlarından sapmadan harfiyen uygulayın.

Bu şekilde peçetelik yarısını ıslatacak kadar sıvı dışkı var bu arada ilaçları kullanmaya başladım

Ben bu kuşumu veterinere götürmedim başka kuşumu götürdüm normal ishali var diye onun İçin 3 çeşit ilaç verdi 50 TL aldı toplam ama bunun dışkılamasına bir çözüm bulamadım aşırı ıslak dışkılıyor

Ben bu kuşumu veterinere götürmedim başka kuşumu götürdüm normal ishali var diye onun İçin 3 çeşit ilaç verdi 50 TL aldı toplam ama bunun dışkılamasına bir çözüm bulamadım aşırı ıslak dışkılıyor
ilaçların adlarını öğrenin.

İlaçların adını buraya yazarsanız bilen arkadaşlar yardımcı olacaklardır.

Flagyl hap verdi probiyotik verdi bir şırınganın içinde de antibiyotik verdi sabah flagyl 8/1 oranında ez suya antibiyotikle karıştır ver dedi öğlen al probiyotık ver dedi akşam suluğu al sabah aynısını tekrarla dedi 1 hafta boyunca diğer kuş İçin bunları yaptım düzeldi

Geri