Karadeniz Pet

Atılım BUKAĞIKIRAN teşekkürler !

ejder88

Yeni Üye
Selam arkadaşlar,

Kuşumu atılım abimizden aalmış bulunuyorum..
Kendisi gerçekten mubişler hakkında çok ilgili ve bilgili birisi. Bütün ırkların üretimini yapmakta olup ayrıca aldığınız mubişin anne ve babasını görme şansınızda bulunmakta .. Yeni mubiş alacakl arkadaşların petshopculara değil kendisine yönelmesini tavsiye ediyorum. kendisine teşekkür ederim. Memnun kaldım. :) Baba yumbo anne çek, erkek mubişim. şu anda klasik müzik eşliğinde uyumakta :D

Maşallah hayirli olsun kusunuz Atilim abi candir gerisi heyecan :)

Eywallah sagolun, bu kusun 2 kardesi kaldı sadece, cok hareketli yavrular..

Atılım abi varsa banada yerli dişi lazım 2 aylık felan seninde yem paran çıkmış olur petshop guvenmiyorum

Valla atılım abi kırıkkalede olsa çok iş yapıcazda çok uzakta :)

Atılım abi varsa banada yerli dişi lazım 2 aylık felan seninde yem paran çıkmış olur petshop guvenmiyorum

3-3.5 aylık yerli dişi var elimde.. onun dısında 3.5 aylık jumbo kırıkları var 2 tane.

sadece iki saatlik ilgi sonucu kuş elimde koynumda heryerde dolaşıyor :)

Son düzenleme:
bana biraz daha küçük lazımdı neyse aklımdasın abi

:) iyi olurdu, kısmet diyelim.. yolunuz bu tarafa düserse ziyarete beklerim..

ilk 1 hafta cok ilgilen, sonra videosunu paylaşırsın burda :)

Bende pendikte oturuyorum keşke atılım bey sizden alsaydım yavruyu. Çok pişmanım cidden 1 haftadır yeni yavrumlayım hala alışamadık birbirimize :(

Bende pendikte oturuyorum keşke atılım bey sizden alsaydım yavruyu. Çok pişmanım cidden 1 haftadır yeni yavrumlayım hala alışamadık birbirimize :(

Yem kırmayı yeni ögrenmis bir yavru alsaydınız eğitimde sıkıntı cıkarmazdı size.. Yeni yavruların gelmesine az kaldı.. yuvada tüylenmeye basladılar.. İlerde yeni kuş ihtiyacınız oluşursa beklerim kuşları görmeye..

Yem kırmayı yeni ögrenmis bir yavru alsaydınız eğitimde sıkıntı cıkarmazdı size.. Yeni yavruların gelmesine az kaldı.. yuvada tüylenmeye basladılar.. İlerde yeni kuş ihtiyacınız oluşursa beklerim kuşları görmeye..

Elimdeki mubişim olmasa ilk işim sizden yavru almak olurdu :)

Atılım abi iyidir ya :D

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

Geri