Karadeniz Pet

Avisol B ve Apexisol A D3 E C multivitamin kullanımı hakkında

Sobeee

Yeni Üye
Avisol B aldım
Kaç damla kullanılcagı üzerinde yazıyo ama kaç gün vermem lazım ne kadar arayla vermem lazım yardımcı olabilirmisiniz
Capture+_2019-11-17-17-35-16.png

Apexisol A D3 E C multivitamin kullanımı hakkındada bilgi verebilirmisiniz
Kaç gün kullanmam lazım yada hangi aralıklarla vermem lazım şimdiden tşkler bilgiler için
Capture+_2019-11-18-20-25-11.png

Avisol b haftada 3 gün kullanın diyorlar bazı kişiler internettede bulamadım tşkler ilgilendiğiniz için

Sakın her şeyin fazlası zarar! Haftada bir ideal olan.
Taş çatlasın haftanın ilk günü ve son günü verilir ama 3 defa kullanılması abartı. Ümit abi'nin geçen bana söylediği lafı söyleyeyim size :)
"Kuşu vitamin komasına mı sokucaksın?"

Taş çatlasın haftanın ilk günü ve son günü verilir ama 3 defa kullanılması abartı. Ümit abi'nin geçen bana söylediği lafı söyleyeyim size :)
"Kuşu vitamin komasına mı sokucaksın?"
Hahhaah tüylerde biraz sorunum var onları dizse yeter bana

Hahhaah tüylerde biraz sorunum var onları dizse yeter bana
Aynı sorun bende de var bir türlü ensesindeki tüyleri çıkartamadık arkadaşın. Bugün hobipet'ten B vitamini ve yem sipariş ettim inşallah geldiğinde %100 Biyotin bakımı yapacağız kendisine :)

Aynı sorun bende de var bir türlü ensesindeki tüyleri çıkartamadık arkadaşın. Bugün hobipet'ten B vitamini ve yem sipariş ettim inşallah geldiğinde %100 Biyotin bakımı yapacağız kendisine :)
Aldıgınız ilacın adı nedir deneyiminizi paylaşa bilirmisiniz

Aldıgınız ilacın adı nedir deneyiminizi paylaşa bilirmisiniz

Bu arada forumda gördüğüm okuduğum kadarıyla çoğu kişi Apex markasından memnun değil eğer alabilirseniz Sera markasından almanızı tavsiye ederim.

Bu arada forumda gördüğüm okuduğum kadarıyla çoğu kişi Apex markasından memnun değil eğer alabilirseniz Sera markasından almanızı tavsiye ederim.
Çok fazla ilac yada takviye kullanmıyorum ama dediğinizi dikkate alıcam ilacı kullandınızmı bi etkisi varmı