Karadeniz Pet

Ayağı sakat anaç

Hakkı ÖCAL

Meraklı Üye
Arkadaşlar öncelikle herkese bol keyifli hobiler dilerim bugun bi çift muhabbet kuşu aldım dişinin ayağı sakat iyileştirebileceğimi düşünerek aldım fotograf atmak isterim ama şu an yuvalıkta yumurtalarını ben attım aldığım kişi evin çatısında baktığı için soğuktan tutmamış siz ce yuvalığı çıkarayım ve dinlendireyim mi yada eş den ayırayım mı ama yavru aldığını felan söyledi ama ayağıyla iligli olarak anaçlık yaptırmasam mı ne dersiniz şimdiden çok teşekkürler arkadaşlar yorumlarınıza için

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:00 -->-> Daha önceki mesaj 00:51 --

güncelll ++++

Hımm soğuktan olmaz boştur yumurtalar ne kadara aldınız. Eğer yavru aldım diyosa almıştır muhtemelen çarpık bacaklık vardır güle güle besleyin

teşekkürler ustam 70 liraya verim dedi usta ayağı sakat diye bide yumurtaları kontrol ettim içi doluydu ama içinde ölen vardı bozulmuş olan vardı peki yavrularda bir sıkıntı olur mu sence onu da geçiyorum eğer ki sıkıntıya girerse dişi ayırım erkekten

Çarpık bacaklı kuşlardan hiç yavru almadım bilemiyorum ha eğerki yumurtadan yavru çıkarsa büyütebilirler bir de anneleri gibi olmaz sanmıyorum çarpık bacaklılık genetik değil follukla alakalı yani

Hımm soğuktan olmaz boştur yumurtalar ne kadara aldınız. Eğer yavru aldım diyosa almıştır muhtemelen çarpık bacaklık vardır güle güle besleyin

teşekkürler ustam 70 liraya verim dedi usta ayağı sakat diye bide yumurtaları kontrol ettim içi doluydu ama içinde ölen vardı bozulmuş olan vardı peki yavrularda bir sıkıntı olur mu sence onu da geçiyorum eğer ki sıkıntıya girerse dişi ayırım erkekten

yanlış mesajı alıntı yaptın cevabın orada zaten :)

Çıkarma hiç gerek yok nasılsa bundan önceki kuluçkada yavru bakmadılar inşaallah çiftleşirler ve sağlıklı yavrularınız olur bana zor gibi geliyor ama. dediğim gibi hiç çiftleştirmedim

Çıkarma hiç gerek yok nasılsa bundan önceki kuluçkada yavru bakmadılar inşaallah çiftleşirler ve sağlıklı yavrularınız olur bana zor gibi geliyor ama. dediğim gibi hiç çiftleştirmedim

teşekkürler ustam yavru vermesede bakarım zaten spangle felan vardı 100 lira dedi ama altında yavrusuda vardı ama ben almadım ben parasında değilim adamdan daha iyi bakacağımı düşünerek aldım ayağı için bir çözüm bulabilmek için aldım o arkadaşın verdği sadece yem su bide soğukta hepsi üzüldüm hepsini alasım var aslında pazar günü konuşacam çünkü bütün follukları kontrol ettik yumurtanın içinde yavrular ölmüş tutmamış tutmuş yada ölmüş yumurtayı geçtim kuşlara üzüldüm soğukta duruyorlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:54 -->-> Daha önceki mesaj 01:26 --

birde [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] ağabey bakarsa ne düşünür acaba ?

Ayağının sakatlık derecesini bilemiyoruz. Acaba eşleşemedilerde yumurtalar ondan mı boş çıktı.
Sen gözle bakalım rahat çiftleşebilecekler mi duruma göre bakarsın sonra. olmadı dişiyi değiştirirsin.

Teşekkür ler ustam bakalim aartık ayagi o kadar kötü degil ama görecz

Zamana Bırakmanın Faydası Var Herşeyi

Geri