Karadeniz Pet

Ayağına ne olmuştur sizce

Mavişboncuk

Yeni Üye
2 gündür onun SAĞ ayağında bunu farkettik. Morarma, şişme yok, açık yara yok
yem yiyor , keyfi yerinde gibi.

ama tünekte dönerken,demirlerden çıkarken, hareket ederken topallıyor gibi ve tüneği tam sarmıyor ayak.
Vitamin ve yumurta maması arttırdım.
35196
35197
35195
35199

İncinme olabilir. Parmağınıza tutunabiliyor mu? Kalamar kemiği var mı kafeste?

Kırık çıkık olsa belli olurdu heralde. Şuan uçuyorlar. Keyfi iyi gibi arada sendeliyor. Yarın hemen alayım. Vardı bitti o.
Yumurta maması hazır var. Koydum. Ama haşlayıp yaparım. İçine kabuk da ezip koyayım

Yumurta sarısı irmik, yumurta kabuğu ile hazırlıyorum ben. Başka tavsiyeniz var mı

Burda okudum. Krem sürenler var. Nimes krem var. Sürülebilri mi

Nimes %1 topikal jel (nimesulid)

yumuşak doku romatizmal hastalıkları, ezilme ve burkulma gibi yumuşak doku rahatsızlıkları, ağrı, iltihap ve kas gerginliği ile kendini gösteren kas ve iskelet sistemi hastalıklarının bölgesel tedavisinde ağrı kesici ve iltihap giderici olarak etkilidir.

Elimizle hafifçe baktık. Bağırma Durumu olmadı. İnş kırık flan değildir. Kremi sürüp sargı beziyle sardık ama tutmadı. Çıkardı hemen. Kremi yalamasın diye de yıkadık ayağını

Ayağını yıkamanız kremin etkisini sıfırlamıştır. Derinin emeceği miktarda krem sürün.

Yalarsa diye düşünüp yıkadım :/
Ama bezi çıkarana kadr uğraşt biraz. O sürede emmiştir diye düşünüyorum 5 -10 dk belki

Kuşu çok zorlamayın o zaman. Mamayı yedirin. Kalamar kemiği olsun kafesinde. Taze meyve sebze yedirin.

Ben kuşu veterinere götürdüm. Kırık çıkık yok. Muayene etti. Sinirsel olabilir dedi yada topuk ekleminde de bi sıkıntı olablir dedi. Şimdilik müdahalelik birşey yok. Geçmezse yine gitcez, röntgen çekilecek
Supravit önerdi ama üretimde yok. Polivit aldım. 100 ml suya 5-6 damla. Bakalım nasıl olacak.

Geri