Karadeniz Pet

Ayak kaldırma

capkinalbino

Yeni Üye
bu aralar sürekli ayağını kaldırıyor korkuyorum bir şey olmasından ya incitmedi ben gidince indiriyor bazen ben gitsem de yapıyor veteriner dinleniyordur dedi ama kararsızım

Ekli dosyalar

• 16A75D54-E4E5-4456-8C87-970BBE40528F.jpeg
    16A75D54-E4E5-4456-8C87-970BBE40528F.jpeg
    1.7 MB · Görüntüleme: 54
Bi bilgim yok ama hep ayni ayagi mi havada?

Benim kusumda boyle yapiyodu oynarken yada ucarken incittigini dusunuyodum. Ama dinlendiriyomus. Basabiliyosa kafes teline tutunuyosa biseyi yoktur

Yok basabiliyor değiştiriyor sürekli ayaklarını bazen sol bazen sağ genelde gece bi ayak tünekte bi ayak tel de uyuyor

Massallah yaaa benbeyz cok guzel kusunuz.benimkide oyle cok duruyor.kafesin icinde ne kadar cok oyuncak var.size alisikmi kus ?

Teşekkürler arkadaşlar evet alışık duan eğitim aşamasındayız konuşturmak için omuza ele falan geliyor ama suan nazar değdi galiba oyuncağı salıncak koptu oynarken o da çok korktu :(

Teşekkürler arkadaşlar evet alışık duan eğitim aşamasındayız konuşturmak için omuza ele falan geliyor ama suan nazar değdi galiba oyuncağı salıncak koptu oynarken o da çok korktu :(
Anaaa nazarimmi degdi acaba valla kiskanarak solemistim :oops: bu kadar oyuncak varken kafesten cikmiyodur alisik degilmi acaba diye merktn sormustum

Maaşallah diyelim kuşa nazar değmesin:) Malzemesi sağlam, kaliteli salıncaklardan alın.

Aslında sağlam ama benim kusum biraz yaramaz en üstten uğrasa uğrasa gagasıyla bağlantı yerini açtırıp çıkarmayı başarmış öyle kopup düştü ama o korku ona yetti herhalde bir daha tepesiyle oynamıyor oyuncakların :) alışık genelde sabahları benimle oynuyor akşamüzerine doğru kafese giriyor bir daha öyle oyuncaklarıyla oynuyor

Benim kuşumda bazen böyle yapıyor ben esneme hareketlerini uyguladığını düşünüyorum ama benimki her zaman aynı ayağını yapmıyor

Benim ki değiştiriyor ama nadir yani genelde hep aynı ayağını