Karadeniz Pet

Aydınlatırsanız sevinirim elim kolum bağlı

istanbul

Yeni Üye
Arkadaşlar erkek muhabbetimin yanına dişiyi alalı 3.hafta oldu hiç bir ilerleme yok dişi hala gagalıyor oğlumu dişiyi petshoplar geri almıyor kendisi yerli iri bir kuş.Satmada satamıyorum alıcı yok.Söylediğiniz her şeyi denedim dişide hala tık yok erkeğe zulum etmeye devam ediyor ne yapacağım ben bu dişiyi? sokağa atacak halim yok ne yapmalıyım lütfen siz aydınlatın beni?

Varsa eğer kafesiniz kuşları ayırınız,bir de fotolarını paylaşırsanız forumdan yorumlar gelecektir.

Bencede kuşları ayır bi kaç hafta,daha sonra dişiyi erkeğin olduğu kafese atmayı dene

merak ettiğim bir konu var arkadaşlar çoğu kişi uzun süre yavru alamamaktan şikayetçi ve genelde 2 hafta ayırma tavsiye ediliyor yavru alınamayan kuşları bu şekilde ayırarak yavru alabilen varmı varsa yazarsa sevinirim bende dün ayırdım çiftlerimden birini bakalım sonuç ne olacak

merak ettiğim bir konu var arkadaşlar çoğu kişi uzun süre yavru alamamaktan şikayetçi ve genelde 2 hafta ayırma tavsiye ediliyor yavru alınamayan kuşları bu şekilde ayırarak yavru alabilen varmı varsa yazarsa sevinirim bende dün ayırdım çiftlerimden birini bakalım sonuç ne olacak

Evet bende merak ediyorum işe yarıyor mu verim alan varsa söylesin:D

Kuşları ayırmada ve Erkeğin hakimiyeti konusunda Bayağı etkisi oluyor ben 2 hafta ayırdım Dişi kuş çifthane de karşı tarafa Geçmek için kendini parçaladı ve ayrı iken kızıştırmak için takviye devam şu an birleştirdim Dişi kuşum çok şükür yuvaya girmeye başladı Erkeğe ilgisi biraz arttı ama daha çiftleşmediler kuşları ayırınca folluğu Erkeğin kafesine takınız ve sonrasında dişiyi erkeğin yanına koyunuz

Son düzenleme:
Kuşları ayırmada ve Erkeğin hakimiyeti konusunda Bayağı etkisi oluyor ben 2 hafta ayırdım Dişi kuş çifthane de karşı tarafa Geçmek için kendini parçaladı ve ayrı iken kızıştırmak için takviye devam şu an birleştirdim Dişi kuşum çok şükür yuvaya girmeye başladı Erkeğe ilgisi biraz arttı ama daha çiftleşmediler kuşları ayırınca folluğu Erkeğin kafesine takınız ve sonrasında dişiyi erkeğin yanına koyunuz

erkek şuan yuvalık takılı olan üretim kafesinde dişi kuşu başka kafese ve salona aldım ruh gibi duruyo kafeste :) arada diğer kuşların sesini duyunca haraketleniyor ama çok nadir 2 hafta geçsin bakalım ne olacak

inş faydasını görürsünüz arada çiftleşme videosu dinletin benimkilerin Bayağı hoşuna gidiyor:)

Son düzenleme:
Kardeş aynı odada birbirlerini görebilecek mesafede olsunlar.

Belli aralıklarla dişileri bir kafese topluyorum 1-2 hafta sonra hangi Erkeğe atarsam kuluçkaya giriyor

Geri