Karadeniz Pet

Bütün kuşlarım bir arada size Merhaba diyor :D

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
M

Mana

Guest
umyryqyq.jpg

Masallah ne kadar buyuk bir aileniz var oyle! hepsi birbirinden guzel, yakisikli ama ben marshmallow'a bayildiiiim, ne kadar masum, pure bi ifadesi var oyle. :)

Merhaba paşa,stinky,marshmallaowpamuk,purpıla,şeftali,rainy. Sana özel merhaba patates

Masallah ne kadar buyuk bir aileniz var oyle! hepsi birbirinden guzel, yakisikli ama ben marshmallow'a bayildiiiim, ne kadar masum, pure bi ifadesi var oyle. :)

Evet benim oğlum çok pure :) ama maalesef kızlarla ilgilenmiyor onun sevgilisi pil şarj makinası ona aşık :D sürekli gidip onu öpüyor konuşuyor :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:46 -->-> Daha önceki mesaj 17:45 --

Merhaba paşa,stinky,marshmallaowpamuk,purpıla,şeftali,rainy. Sana özel merhaba patates

Patatesim çok tatlıdır stinky'le aşk yaşıyor kendisi sürekli öpüşüp birbirlerini temizliyorlar inşallah yavruları olacak bir zamandan sonra :)

5 ci siradaki kuş benım erkek kuşumdan. ve cok tatlilar ya. yavru allırsınız işallah bunlardan yoksa hepsi kardeşmi ?

5 ci siradaki kuş benım erkek kuşumdan. ve cok tatlilar ya. yavru allırsınız işallah bunlardan yoksa hepsi kardeşmi ?

teşekkür ederim hayır hepsini farklı zamanlarda aldık aslına bakarsanız her ay 1 tane aldık. her yem almaya gittiğimizde bunu da alalım ay bu da güzelmiş oy bu ne tatlı diye sayı 8'e çıktı :D hepsinin kendine ait komiklikleri mevcut inşallah yavru alırız 2'si çift ama henüz yavru yok maalesef bakalım :)

teşekkür ederim hayır hepsini farklı zamanlarda aldık aslına bakarsanız her ay 1 tane aldık. her yem almaya gittiğimizde bunu da alalım ay bu da güzelmiş oy bu ne tatlı diye sayı 8'e çıktı :D hepsinin kendine ait komiklikleri mevcut inşallah yavru alırız 2'si çift ama henüz yavru yok maalesef bakalım :)

ne güzel yer musait olunca tabi. insan almak ister. o beyaz olan erkekmi ?

evet yeni kaltim ondan tam görememişim cere rengini 3 cu siradaki nın gagasi gibi benım erkek olanında bende kafesi degişirmeyi düşüyorum yavrular olunca şuanki kafesim kucuk gelecek ilk kuş hediye gelmişti kafesle beraber arkadaş in taynı cıkınca gideceiği yer cok soğukmuş kişlari bana verdi kafesle beraber sonra sında bir erkek aldik şuanda yuvalık var bakalım işallah kucuk kucuk yavrular gelir :D sizin varmı yavrunuz ?

evet yeni kaltim ondan tam görememişim cere rengini 3 cu siradaki nın gagasi gibi benım erkek olanında bende kafesi degişirmeyi düşüyorum yavrular olunca şuanki kafesim kucuk gelecek ilk kuş hediye gelmişti kafesle beraber arkadaş in taynı cıkınca gideceiği yer cok soğukmuş kişlari bana verdi kafesle beraber sonra sında bir erkek aldik şuanda yuvalık var bakalım işallah kucuk kucuk yavrular gelir :D sizin varmı yavrunuz ?

inşallah en kısa zamanda alırsınız yavruları :) bende henüz yok yavru ama sizinkiyle aynı olan beyazın eşi 1. sıradaki paşa :) kafesin direği paşasıyla beraber hehe

1415777_3649666858104_1744125114_n.jpg

benım kuşlarda bunlar.cere mor olunca erkek olmuyormu ya 3ci siradaki erkek gibi geldi bana.

tşkler ama dişi bazen rahat birakmiyor sizce kaç aylik bunlar çifleşmeye uygunlaşmişlarmi gerci nijer ve vitamin veriyorum ama. erkek te hayla tık yok. dişi istekli sadece bir kere erkek dişinin üstüne çıkarken gördüm oda sonra düştü zaten üstünden :D

tşkler ama dişi bazen rahat birakmiyor sizce kaç aylik bunlar çifleşmeye uygunlaşmişlarmi gerci nijer ve vitamin veriyorum ama. erkek te hayla tık yok. dişi istekli sadece bir kere erkek dişinin üstüne çıkarken gördüm oda sonra düştü zaten üstünden :D

Yaş konusunda birşey diyemem ama erkek dişiden küçük duruyor.nijer sayesinde kızışmış olabilirler bazen erkekler kaçıyor bazense dişiler :) benim dişiler istemiyor erkekler istiyor şans meselesi

Rainy ve Marshmallow'a aşık oldum o nasıl bi tatlılıktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Maşallah maşallah :)) hepsinin vesikalık fotoğrafı olmuş

Son düzenleme:
Mana kuşlarının hepsi tabiki güzel ama herkes ne düşünür bilemem ama bence bir kuşu en yakışıklı yapan maskesindeki yan yana dizilmiş tam yuvarlak benekler ondan sonra,baş boyun çizgileri,renkli yanak yama/perçeminin büyükçe olması, boynunun uzun olması, kafasını benim avatar resmimdeki kuş gibi asil bir şekilde uzatarak bakabilmesinin beceren bir muhabbet:))))

Şimdi bu kadar yakışılı bir kuşu konuşturamazsak, davaranışları da iyi olmazsa ne düşünürüm orasıda muamma işte:)

Son düzenleme:
Geri