Karadeniz Pet

Büyük Yılbaşı 2020 Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akşam saat 20:30 itibari ile çekiliş sonuçlarının 48 saati dolacaktır bu süreçte çekilişi kazanıp tarafımıza ulaşım sağlamayan yada kargolama işlemleri için gerekli bilgileri iletmeyen üyelerin hakları sonlanacak ve çekiliş hakedişi yedek üye yada üyelere geçecektir.

Çekiliş sonucunda kazanan asıl üyelerin akşam saat 20:30'a kadar Site Yöneticimiz @alpdna ile iletişime geçerek istenilen bilgileri eksiksiz vermeleri gerekmektedir.

Akşam saat 20:30 itibari ile çekiliş sonuçlarının 48 saati dolacaktır bu süreçte çekilişi kazanıp tarafımıza ulaşım sağlamayan yada kargolama işlemleri için gerekli bilgileri iletmeyen üyelerin hakları sonlanacak ve çekiliş hakedişi yedek üye yada üyelere geçecektir.

Çekiliş sonucunda kazanan asıl üyelerin akşam saat 20:30'a kadar Site Yöneticimiz @alpdna ile iletişime geçerek istenilen bilgileri eksiksiz vermeleri gerekmektedir.
benim telefon yok onun dışında herşeyi verdim kabul edilmiyormu öyle ?

benim telefon yok onun dışında herşeyi verdim kabul edilmiyormu öyle ?

Sizden tam 3 defa telefon istedim, vermediniz. Kargo gönderiminde telefon zorunlu.
Telefonunuz yok ise ki ben inanmıyorum, vermek istemiyorsunuz. Nedeni nedir bilmiyorum.
Hakkınız yedek talihlemize geçecektir.

@Arora lütfen benimle özel den iletişime geçiniz.
@yuru lütfen benimle özel den iletişime geçiniz.

Sizden tam 3 defa telefon istedim, vermediniz. Kargo gönderiminde telefon zorunlu.
Telefonunuz yok ise ki ben inanmıyorum, vermek istemiyorsunuz. Nedeni nedir bilmiyorum.
Hakkınız yedek talihlemize geçecektir.

@Arora lütfen benimle özel den iletişime geçiniz.
@yuru lütfen benimle özel den iletişime geçiniz.
Gönderdim @alpdna hocam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri