Karadeniz Pet

Bıcırık'ım kaçtı..

Bıcışım

Yeni Üye
Istanbul/haseki/cerrahpaşa civarinda kuşum kaçtı. Bi gören olursa veya evine misafir olarak gelmişse birilerinin lütfen haber verin.. ogluşumu çok özledim...

Cidden cok kotu biseydir allah en yakin zamanda en en en kisa zamanda bulmani nasip eder insallah.

Cidden cok kotu biseydir allah en yakin zamanda en en en kisa zamanda bulmani nasip eder insallah.
Teşekkür ederim.. inşallah kavusabilirim. Çok ümidim olmasa da.. burasi karga ve martı dolu. Kargalar renkli kuşları sevmezlermis. Tek ama tek umidim birinin evine gitmis olsun.. ilan yapistirdim ama konuşan ve insan canlısı bir kustu.. haber verir mi denk gelen de bilemiyorum. Çok özledim ama elimden hicbir şey gelmiyor..

Ben ilanlari birkac sokak cevrelere yapistirdim. Acaba daha uzaklara da yapistirmali miydim ?

Teşekkür ederim.. inşallah kavusabilirim. Çok ümidim olmasa da.. burasi karga ve martı dolu. Kargalar renkli kuşları sevmezlermis. Tek ama tek umidim birinin evine gitmis olsun.. ilan yapistirdim ama konuşan ve insan canlısı bir kustu.. haber verir mi denk gelen de bilemiyorum. Çok özledim ama elimden hicbir şey gelmiyor..
Eğer kacmasi cok uzun olmadiysa el feneri al kafes al bi ağaclara bakabilirsen abi iyi olur belki orda bi yerde olabilir

Şimdi kaçmadı 2 gun oldu buraya yeni yazdım. Onu yapmam için çok geç

Şimdi kaçmadı 2 gun oldu buraya yeni yazdım. Onu yapmam için çok geç
Insallah birinin evine misafir olmustur malum disarida tek bi hayvan yok allah korusun kedilerden karga martilardan ama hiccc moralinizi bozmayin sabirla bekleyin illaki biri size donus yapar

Pek ümitli değilim ama bekliyorum.. başka yapılabilecek birşey var mıdır arkadaşlar ? Burası hep bina çok az ağaç var ve cok yakinda da degiller.Bakmalimiyim ağaçlara? Çok yuksekler ama sağı solu da bina.. nasıl ayrıntılı bakabilirim ? Yada 2 günde ölmüş müdür canimin içi :(

Son düzenleme:
Geri