Karadeniz Pet

Balli kraker ve normal yem HK.

• Konbuyu başlatan ibrahim08
  • Başlangıç tarihi
I

ibrahim08

Guest
Merhaba balli krakeri yemin içine kirsam nasil olur yani yem ile karistirsam
3yqu8uvy.jpg

Nexus 4 cihazımdan gönderildi

kırmadan da yiyebilir, neden kırmayı düşündünüz ? yiyemiyorsa elbette içine kırıp ufalayarak verebilirsiniz, boyut olarak normal yemden farksız olur.

Pek ilgi göstermiyor o nedenle

Merhaba balli krakeri yemin içine kirsam nasil olur yani yem ile karistirsam
3yqu8uvy.jpg

Bende bazen kırıp yemliğin içine koyuyorum , ama bu gün sitede dolaşırken ballı kraker ile ilgile bir seye rastladım , bunları plastiğe kimyasal ile yapıştırıyorlarmış, bu yüzden de mubişler için zararlı olabilir , ama eğer cok seviyorsa hafta da 1 kere verebilirsiniz

Hmm bende ilk defa duydum zararliysa hiç vermim

Bencede kaliteli değil bal dahi kokmuyor bal dedigin elede yapişır oda yok kandirmişlar beni inş kuşuma bişi olmaz. Attim çöpe

ballı kraker vericekseniz vitakraftın veya versele laganın krakerlerini verin.gerçek bal yapıştırıcı görevi görüyor yani kimyasal yok içinde.ben birde vitakraft perls aldım bugun normal ballı yem.çubuk şeklinde değil.ondanda verebilirsin.

Ballı kraker tarifleri gödüm ama içine konulan yumurtalar belli bir süre sonra bozulmuyor mu?

Kraker alcaksınız dandik marka sakın almayın.Versele laga ve Kiki marka nın krakerleri çok kaliteli.Alüminyum folyoda geliyo zaten.Ve bence en güzeli darı dalı.hem doğal hemde krakerden bile çok seviyolar

valla ben kapalı olarak alıyorum açtıgımda bal kokuyor ve çok kaliteli kuşlarım çok seviyor ve ulasmak için çok çaba sarf ediyor ve eğleniyor :) eğer yoksa güvenebileceğiniz bir kraker sitemizde mevcut yapımı var kendiniz yapabilirsiniz.

Kraker alcaksınız dandik marka sakın almayın.Versele laga ve Kiki marka nın krakerleri çok kaliteli.Alüminyum folyoda geliyo zaten.Ve bence en güzeli darı dalı.hem doğal hemde krakerden bile çok seviyolar

Nerden bulabiliriz bizim burdakiler hep sahte

Geri