Karadeniz Pet

Skywalker0220

Yeni Üye
1 aydır bende hergün dışarı çıkarıp 1 saat ilgileniyorum , sadece parmağına geliyor ve hemen kaçıp gidiyor , perde yöntemini denedim işe yaramadı , başka nesnelere gidiyor hemen ve onlarla ilgileniyo , dişi değil erkek , 3 aylık şu anda ama ilerleme kaydedemiyoruz yapabilceğim şeyler neler , konuşmayı öğrettim kendime alıştıramadım :(((

marul elma daldarı filan yedirin elinizdeyken yumuşak sesle konuşup sevin alışması lazım ben marulla alıştırmıştım parmağıma

Bence hiç üzülmeyin çünkü zaman geçtikçe kankanız olucak emin olabilirsiniz.Bizimkide öyleydi şimdi yaramaz bir çocuktan farkı kalmadı.Sabretmek gerekiyor :)

Ben 4 ay ugrastım gece gunduz simdi 8 aylık kovsam gitmiyo onemli olan zaman guven elinizi uzattıgınızda canını alacakmissiniz gibi cırpınmıyorsa her zaman bir umut vardır

Bugün salonda baya vakit geçirdik kafamda durdu elimden kendi isteğiyle omzuma uçtu , kafesten çıktıktan 1 Saat sonra sıkılıyo zaten ona dokunmama izin veriyo elime geliyo saçlarımla oynamayı seviyo ama en çok kısık sesle ona konuşmamı , elimi şu ana kadar hiç ısırmadı , sıkıca tutsam veya karanlıkta tutsam bile umarım zamanla sizinki gibi olur

Anlamadıgım ne yapmasını istiyorsunuz kuşun,zaten kuş dedigin hayvanın oyun alanı olur salarsın oraya gider oyuncaklarıyla oynar uçuşunu yapar döner kafesine yemini yer.Bağlılık durumu için bir şey yapmanıza gerek yok zaten zamanla sürü iç güdüsüyle kendinden büyük olanı lider olarak görüp bağlı kalıyor size

Geri