Karadeniz Pet

Banyo sonrası ..

Fatih efe

Yeni Üye
Muhabbet kuşum bugün banyo sonrası durgunlaştı ve kafasını bir yerlere yaslayıp duruyor. Kuşumun herhangi bir sıkıntısı olabilir mi ?

Hava akımında bıraktıysanız soğuk almış olabilir yada yorulmuş olabilir. Suyuna 3-4 damla limon suyu damlatın ertesi gün değiştirin suyu, durumunu ve dışkılarını takip edin olumsuz durum görürseniz yazın bakalım.
Herhangi bir iletişim numarası bırakabilir misiniz ? Buraya fotoğraf yükleyemiyorum da

Herhangi bir iletişim numarası bırakabilir misiniz ? Buraya fotoğraf yükleyemiyorum da

Duş aldırırken kapıların pencerelerin kapalı olduğundan emin olun, vantilatör klima gibi soğutucuları kapatın. Dinlensin biraz durumunu takip edin bakalım tekrardan.
Tamamdır . Sizce normal bir süreç varsaysak bu durumu ne kadar süre böyle yapmaya devam eder

Dusu siz mi aldırdınız ? Kusu suya sokup insan gibi banyo ettirdiyseniz ölmesi normaldir...

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dusu siz mi aldırdınız ? Kusu suya sokup insan gibi banyo ettirdiyseniz ölmesi normaldir...

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kuşu biz banyo yaptırdık elimizde kuş duşu yoktu . Ama bunun banyo sebepli olduğunu düşünmuyoruz . Dün geceden beri isalmiş aslında .. maalesef yapacak bir şeyim yok :(

elle yıkama kuşları çok büyük strese sokabiliyor başka bir kuş sahipelnirseniz mümkünse banyoluk alın hocam.Başınız sagolsun tekrardan.

Üzüldüm daha geçen bir konu da yazmıştım kuşlar doğada musluk altında yıkanmıyorlar.

Üzüldüm daha geçen bir konu da yazmıştım kuşlar doğada musluk altında yıkanmıyorlar.
Abilerim şunu şöyle söylemek istiyorum . Musluk altında yıkanmadı . Lehen içinde yıkandı . Ama sorun ishal olmasıydı . İshali dün geceden beri varmış . Kurtaramadık . 5 saat kafasını kafeste yere koydu ve uyudu . Elime alayım dedim titriyordu .. su içirdim bir yudum . Canladı acı bir ses verdi (videosu var yükleyemiyorum) sonra 10 cm uçtu koltuğun üzerine düştü . Sonra kaskatı kesildi yani hayatını kaybetti .. umarım gittiği yer daha güzeldir . Ve umarım hata yaptıysak bizi affeder

Abilerim şunu şöyle söylemek istiyorum . Musluk altında yıkanmadı . Lehen içinde yıkandı . Ama sorun ishal olmasıydı . İshali dün geceden beri varmış . Kurtaramadık . 5 saat kafasını kafeste yere koydu ve uyudu . Elime alayım dedim titriyordu .. su içirdim bir yudum . Canladı acı bir ses verdi (videosu var yükleyemiyorum) sonra 10 cm uçtu koltuğun üzerine düştü . Sonra kaskatı kesildi yani hayatını kaybetti .. umarım gittiği yer daha güzeldir . Ve umarım hata yaptıysak bizi affeder

ölmeden önceki son fotoğrafı :(

Geri