Karadeniz Pet

Banyo ve Nem

Kanarya Seven

Yeni Üye
2 tane kanaryam var . Banyoluğumu kafesin içine koyuyorum kafesin dışına takamıyorum çünkü takma yerini istemeden kırdım kuşlar banyo yaparken su kafesin her yerine sıçrıyor tüneklere , kafesin tellerine kafesin böyle ıslak olması sorun olurmu ?? ha birde banyoyu koymadan önce yemleri çıkarıyorum

2 tane kanaryam var . Banyoluğumu kafesin içine koyuyorum kafesin dışına takamıyorum çünkü takma yerini istemeden kırdım kuşlar banyo yaparken su kafesin her yerine sıçrıyor tüneklere , kafesin tellerine kafesin böyle ıslak olması sorun olurmu ?? ha birde banyoyu koymadan önce yemleri çıkarıyorum
Sıcak bir yerde tutun kafesi camın acik olmadığı bir odada banyodan sonra ishal olmaları normal bir durumdur

Banyo işlemi bittikten sonra bir bez yardımıyla tünekleri ve telleri silin. Perdeyi kapatmanıza gerek yok, güneş ışığına fazla maruz kalmadıkları sürece bir sıkıntı olmaz.