Karadeniz Pet

Banyodan yeni çıktıkta :)

Hbbrk

Yeni Üye
5e05682d-d33b-4b17-8183-ba38962377a8-jpeg.48105

Ekli dosyalar

• 5E05682D-D33B-4B17-8183-BA38962377A8.jpeg
    5E05682D-D33B-4B17-8183-BA38962377A8.jpeg
    38.5 KB · Görüntüleme: 145
Maşallah çok tatlı görünüyor bebiş. Sıhhatler olsun

Çok güzel. Ama benimki banyodan sonra çok durgunlaştı. Eşi normale döndü ama dışı enerjisini kaybetti. :( napabilirim?

Üşütmüş falan olabilir misiniz

Kuşlar doğada suyun altında ya da tamamen islanacak şekilde banyo yapmıyorlar. Hastalanmış olması büyük ihtimal.

Hastalandığını n başka belirtileri neler olabilir? Diğer kuşuma da bulaşır mi. :(

kuş ne zaman banyo yapacagını kendi karar veriyor.Siz yıkamadıgını sürece sağlık açısından sorun olmaz.Kendisi komple banyo yapabilir sadece alt kısmınıda yıkayabilir bir orun olmaz merak etmeyin maşallahı var.

kuş ne zaman banyo yapacagını kendi karar veriyor.Siz yıkamadıgını sürece sağlık açısından sorun olmaz.Kendisi komple banyo yapabilir sadece alt kısmınıda yıkayabilir bir orun olmaz merak etmeyin maşallahı var.
Teşekkürler bende aynen öyle yapıyorum o da dilediği gibi banyosunu yapıyor ama bizimki suyu biraz fazla seviyor herhalde :)

Teşekkürler bende aynen öyle yapıyorum o da dilediği gibi banyosunu yapıyor ama bizimki suyu biraz fazla seviyor herhalde :)

ben hiç muhabbet beslemedin.Daha önce kanarya beslemiştim o sadece alt kısmını yıkardı dışarıdaki serçeler gibi.Şu anda 3 senedir monk papağanı besliyorum suya komple girmezse rahat edemiyor hatta o kadar ok giriyorki burnuna su kaçırıyor her seferinde dalış yaptıktan sonra hapşırıyor burnuna su kaçırıgı için.Kısacası kuştan kuşa değişiyor yıkanma şekli

ben hiç muhabbet beslemedin.Daha önce kanarya beslemiştim o sadece alt kısmını yıkardı dışarıdaki serçeler gibi.Şu anda 3 senedir monk papağanı besliyorum suya komple girmezse rahat edemiyor hatta o kadar ok giriyorki burnuna su kaçırıyor her seferinde dalış yaptıktan sonra hapşırıyor burnuna su kaçırıgı için.Kısacası kuştan kuşa değişiyor yıkanma şekli
Benimkide öyle bakıyorum banyoluğunun içine yatmış kanatlarını yıkıyor, sağlıklı sıhhatli olsunlar da dilediği gibi yapsın banyosunu