Karadeniz Pet

Bayram ve Orhan kardeşimin Üretimhanelerinden Kareler

Gokhan ERKAN

Onursal Üye
[MENTION=7611]Burak BİLGİN[/MENTION] kardeşimle birlikte geçen hafta sonu Bayram ve Orhan kardeşimin ziyaretine gittik.(Gerçi hem iş, hem ziyaret oldu) Kaliteyi ve kardeşliği her zamanki gibi yine yaşadık sağolsunlar.

Son düzenleme:
Maaşallah güzel ziyaret olmuş mekan göz dolduruyor sanırım kuş dolu.Maaşallah kümese.

Dostluk güzel, Kuşlar güzel muhabbet dahada güzel hepsine Maşallah. Allah muhabbetinizi daim kılsın.

Dipnot: O beyaz olan kuş bir başka güzel.

Son düzenleme:
Kuşlara maşallah, sizlere de selamlar..
Aleykum Selam Levent Abi. Sizleri de bekleriz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:33 -->-> Daha önceki mesaj 14:32 --

Maaşallah güzel ziyaret olmuş mekan göz dolduruyor sanırım kuş dolu.Maaşallah kümese.
Gülşen Hanım inanın daha bunlar en vasıfsızları ve çoğunu burada paylaşmadım. Gerçekten çok kaliteli ve güzel kuşlar var.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:34 -->-> Daha önceki mesaj 14:33 --

Maşallah kuşlara.
Bol ve bereketli üretimler.
Teşekkürler Uğur Abi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:34 -->-> Daha önceki mesaj 14:34 --

Dostluk güzel, Kuşlar güzel muhabbet dahada güzel hepsine Maşallah. Allah muhabbetinizi daim kılsın.

Dipnot: O beyaz olan kuş bir başka güzel.
Dostluk baki. Kuşlar gerçekten kaliteli ve üst vasıf. Beyaz güzel. Daha güzel beyazlar var :)

Aleykum Selam Levent Abi. Sizleri de bekleriz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:33 -->-> Daha önceki mesaj 14:32 --

Gülşen Hanım inanın daha bunlar en vasıfsızları ve çoğunu burada paylaşmadım. Gerçekten çok kaliteli ve güzel kuşlar var.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:34 -->-> Daha önceki mesaj 14:33 --

Teşekkürler Uğur Abi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:34 -->-> Daha önceki mesaj 14:34 --

Dostluk baki. Kuşlar gerçekten kaliteli ve üst vasıf. Beyaz güzel. Daha güzel beyazlar var :)

Şu an değil ama belki sonra ücreti mukabilinde erkek beyaz bir yavru alabilirim değilmi? çünkü bir kaç kez denk geldim beyaz renge ama dişi çıktılar:)

Maşallah.Güzel bir ziyaret olmuş.

Tabii ki yardımcı oluruz. Her zaman bekleriz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:58 -->-> Daha önceki mesaj 14:57 --

Teşekkür ederim.

Tamamdır o halde çok teşekkürler.

Muhabbetiniz daim olsun inşaallah ve maşallah

aynı şehirde olsaydık, o karenin değişmezi olurdum...
herkese saygılar...

Allah muhabbetinizi daim etsin Gökhan Bey. Kuşlara da maşallah. Ziyarete gittiğiniz arkadaşlarınızın yeri nerde acaba ?

Maşallah, bereketli üretimleri olsun.
Dostluğunuz baki olsun.

Muhabbetiniz bol olsun abi maşallah kuşlara.

Muhabbetiniz daim olsun inşaallah ve maşallah
Tesekkur ederiz Yusuf Kursat cok sagol amin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:50 -->-> Daha önceki mesaj 09:49 --

aynı şehirde olsaydık, o karenin değişmezi olurdum...
herkese saygılar...
Her zaman bekleriz Istanbul'a yolunuz duserse.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:51 -->-> Daha önceki mesaj 09:50 --

Allah muhabbetinizi daim etsin Gökhan Bey. Kuşlara da maşallah. Ziyarete gittiğiniz arkadaşlarınızın yeri nerde acaba ?
Esenyurt, Yenibosna. 2 si ozellikle gercekten hem insanlik, hem de kus konusunda gercekten iki basarili uretici. Hem Burak, hem de Bayram

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:51 -->-> Daha önceki mesaj 09:51 --

Maşallah, bereketli üretimleri olsun.
Dostluğunuz baki olsun.
Amin insallah. Tesekkur ederiz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:52 -->-> Daha önceki mesaj 09:51 --

Muhabbetiniz bol olsun abi maşallah kuşlara.
Sagol Fatihim. Amin insallah.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:52 -->-> Daha önceki mesaj 09:52 --

Maşallah güzel üretinmhane güzel kuşlar.
Aynen oyle. Tesekkur ederiz.

sağolun arkadaşlar herkezi üretimhaneye bekleriz ,gerek kuş ve gerekse bilgi amaçlı ziyaret edebilirsiniz iş yoğunluğundan fazla siteye giriş yapamıyorum herkeze bol ve bereketli hobiler .....

sağolun arkadaşlar herkezi üretimhaneye bekleriz ,gerek kuş ve gerekse bilgi amaçlı ziyaret edebilirsiniz iş yoğunluğundan fazla siteye giriş yapamıyorum herkeze bol ve bereketli hobiler .....
Aynen bu ara iş yoğunluğundan siteye girmeyi boşver, görüşemiyoruz bile :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:58 -->-> Daha önceki mesaj 07:57 --

maşallah allah muhabbetınızı arttırsın daim etsin inşallah
Amin Berkay çok teşekkürler. Gelirsen İstanbul'a bekleriz.