Karadeniz Pet

Beak's Muhabbet Kuşu Yemi

Niko Kalamaroğlu

Yeni Üye
Merhaba,

Arkadaşlar ben daha önce açık yem kullanıyordum. Güvenilir bir yer olduğunu düşünüyordum ama kuşlarım son aldığım yemin yarısını döktüler ve yemediler. Bende kapalı olarak Benelüks marka yem almaya karar vermiştim ama biraz tuzlu olduğu için vazgeçtim. Bulunduğum şehir Aksaray bu sene 2 petshop kapattı. 2 petshop devretmeye çalışıyor. Yani kısıtlı sayıda dükkandan alışveriş yapabiliyorum. Bulabildiğim yem markası beak's meyveli olanını 750 gr 10 TL'ye aldım şuan bir sıkıntı yok kuşlarım yiyor yemi. Öncelikle hem tanıtım olsun hem kullanan arkadaşlar varsa konuya yorum yapsınlar diye başlığı açtım. Ben hep açık yem kullandığım için gayet iyi görünüyor. Sizlerin yorumlarını bekliyorum. Buradan mi devam edeyim yoksa öneriniz var mı?

34937

34936

İlk defa böyle bir marka duydum açıkcası.
İçinde renkli boyanmış parçalar var tavsiye etmiyorum.
İnternet üzerinden ( n11,hepsiburada gibi) versele laga alabilirsiniz. Tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Valla ben kuşlarıma sadece ak dari veriyorum 25 kg çuvalı 170 liraya alıyorum gayet de severek.yiyorlar yem seçme olayida yaşamıyorum

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şu renkli şeyler olmayan paketleri tercih edin aslında normal bir petshope gidip açık yem dediğinizde kilosu ortalama 12-14 tl arası değişen paketlenmiş açık yemler var içinde renkli madde olmayan onlarıda alabilirsin (Fiyatı İstanbul Bazında Söyledim)

Hepinize teşekkür ederim. Bu yemi aldığım arkadaş, dükkanını büyütüyordu. Elimdeki yem bitince Versele Laga olursa ondan alırım eğer olmazsa meyvesiz açık yem alırım. 25 kg bana fazla olur 2 kuş sadece. Ti-sert sanırım üretici kalitesini bilemiyorum. Tekrardan teşekkür ederim.

Gold wings premium kullanıyorum memnunum önerebilirim

evet üreticisi ti sert ben kutusu için almıştım kuşlarımız sorunsuz yemişlerdi aldığımda. Bu arada renkli ekmek olmayan versiyonuda var ben ondan almıştım.

Geri