Karadeniz Pet

bebek mubişim :)

capkin52

Yeni Üye
merhaba arkadaslar benim tatli komik bi okadarda kafama taktigim bi tatli sikintim var ya ben 3 gun once bi bebek mumis aldim annesinin yanindan cikarttirdim yurumeyi bilmiyor kendini kasiyir yere dusuyor ilk gun sakindi biraz ama 2 ve 3gun bildigin atletik olimpiyatlarina ver altin madalya getirsin disari cikmak icin ölüyor insan bebegi bole yapmaz o derece kafasini tellerden disari cikartiyor kafeste taklalar atiyor bu duruma cok uzuluyorum yemek yiyor elimden yiyor yani derdim su disari cikmak icin yemek yemeye bile zamani kalmiyor bnde cikartmiyorum deliriyor cildiriyor resmen yardm edermsnz napayim acliktan olur diye cok endiseliyim ama yiyor ama fazla degil cok asiri yaramaz yada ben oyle hissediyorum acaba benim bilmedgm baska derdi sikintisi olabilirmi yardimlariniza ihtiyacim var beni aydinlatirsaniz sevinirim simdiden tesekkurler
20170414_123216.jpg
20170414_123216.jpg

Ekli dosyalar

• 20170414_123234.jpg
    20170414_123234.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 17
yem yiyorsa aç kalıp öleceğini sanmıyorum çıkartabilirsin bence. Şuan benim 2 aylık kuşum öyle salma gibi yetişiyor bütün ev onun yazın napacağız bende bilmiyorum kafeste durmak istemiyor oda aynı şekilde

yem yiyorsa aç kalıp öleceğini sanmıyorum çıkartabilirsin bence. Şuan benim 2 aylık kuşum öyle salma gibi yetişiyor bütün ev onun yazın napacağız bende bilmiyorum kafeste durmak istemiyor oda aynı şekilde
ilgin icin tesekkur ederim fotograftada gordugun gibi cok kucuk daha ve disari icin inan gucu olsa demirleri kiricak :) disari cikartiyrm ozamanda iceri girmiyor yemek yiyemiyor kafese koyuncada cildiriyor offf offf

Hayirli olsun yem yemesine dikkat edin küçük daha beslenemeyip zayif düsmesin aspur daldari verin kolay kirar yumurta verebilirsiniz simdiden alissin besleyicidir ve kolay yer disari cikmak istemesi normal alismasi bu donemde kolay olur ilgilenin sevin guzel dost olur

Zaman belirleyin o zaman araliginda disari cikartin hergun ayni saatler olsun o çıtayi araligi koymazsaniz canavarinizi kendiniz yaratmis olursunuz o sizi yönlendirir ha benim evim musait herzaman bos kalmasinda sıkıntı olmaz diyorsaniz o daha guzel ozgurce yasasin acikinca yem yemek icin kafese giricektir bu donemde elinizden bol bol yem yedirin baginiz kuvvetlenir ve zayif dusmez buyudugunde yemliginden yemesini saglarsiniz acikinca uyumak isteyince kafese döner

Zaman belirleyin o zaman araliginda disari cikartin hergun ayni saatler olsun o çıtayi araligi koymazsaniz canavarinizi kendiniz yaratmis olursunuz o sizi yönlendirir ha benim evim musait herzaman bos kalmasinda sıkıntı olmaz diyorsaniz o daha guzel ozgurce yasasin acikinca yem yemek icin kafese giricektir bu donemde elinizden bol bol yem yedirin baginiz kuvvetlenir ve zayif dusmez buyudugunde yemliginden yemesini saglarsiniz acikinca uyumak isteyince kafese döner
tesekkur ederm ilgin icin sagol disari cikartsam acikinca yuvasina girermiki anlamadm ben bunu :) degisik bir kus kafeste durmamak icin cildiriyor elde durmayi seviyor elimde yemekte yiyor ama sikiliyor bi zaman sonra :)

tesekkur ederm ilgin icin sagol disari cikartsam acikinca yuvasina girermiki anlamadm ben bunu :) degisik bir kus kafeste durmamak icin cildiriyor elde durmayi seviyor elimde yemekte yiyor ama sikiliyor bi zaman sonra :)
ama ole bole tatli degil fenna bisi :)

Ben de ilk aldigimda kuşum bebekti sizin ki gibi. Hep elimde büyüdü bol bol beni kaşı derdi. Elimsen yem yiyio elimde uyurdu. Arada kafesin üstüne koyardim orda dururdu.Sonucta o bir bebek ilgi istiyor. Ama şimdi benim bebeğim 4 aylik oldu. Evin içinde dolasip kafesin üstüne ya da benim yanıma gelir. Elimden hiç kacmaz elimde istedigim gibi minciklarim bana kizar gaga gösterir ama yinede kaçmaz.cok alisik bana. Bence sizde ilgi gosterin iyi bakin aranizda cok güzel bir bag olusacak emin olun. Ama elinizden yem yemek istiyorya elinizle besleyin yemsiz birakmayin mama yapin alissin simdiden.. Yesillik dal dari verin ve bol bol sevgi gösterin emin olun büyüyünce o davranislarindan vazgeçecek..

Ben de ilk aldigimda kuşum bebekti sizin ki gibi. Hep elimde büyüdü bol bol beni kaşı derdi. Elimsen yem yiyio elimde uyurdu. Arada kafesin üstüne koyardim orda dururdu.Sonucta o bir bebek ilgi istiyor. Ama şimdi benim bebeğim 4 aylik oldu. Evin içinde dolasip kafesin üstüne ya da benim yanıma gelir. Elimden hiç kacmaz elimde istedigim gibi minciklarim bana kizar gaga gösterir ama yinede kaçmaz.cok alisik bana. Bence sizde ilgi gosterin iyi bakin aranizda cok güzel bir bag olusacak emin olun. Ama elinizden yem yemek istiyorya elinizle besleyin yemsiz birakmayin mama yapin alissin simdiden.. Yesillik dal dari verin ve bol bol sevgi gösterin emin olun büyüyünce o davranislarindan vazgeçecek..
cok tesekkur ederim ilginiz icin hassasiyetiniz icin ellerine saglik tekrar tesekkurler