Karadeniz Pet

Ben bu kuşun cinsiyetini anlamakta zorluk çekiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Riquelme

Yeni Üye
Adı Chico
Beni pek sevmiyor o yüzden elime alıpta çektim fotoğrafı annemin parmağında duruyor ama ben yaklaşınca kaçıyor kerata
Bundan önceki kuşumuz 9 sene yaşadı bizimle o kadar alışmıştık ki sabahları poğaça kavgası öğlenleri balkon sefası ölünce bunu aldık kill bill gibi mübarek
Kafesinin kapısını hiç kapatmayız 5-6 kelime öğretebildik (klasik aşkım babacım cicikuş falan).
Annemin kafasına omuzuna geliyor ama beni pek sevdiği söylenemez uzaktan seviyor salondan benim odaya bi salvo atıp geri kafesine dönüyor oradan ıslıklaşıyoruz falan
karşılıklı konuşuyoruz karşılık veriyor ama yanına gidince hemen ürperme hareketi gösteriyor neyse konumuza dönelim bunun cinsiyetini bilen bir arkadaş söyleyebilir mi acaba ?

cins.png

Öncelikle teşekkür ederim hocam tam olarak mavi gibi de durmuyor burnu alışamayınca dişi mi acaba diye düşünmeye başlamıştım çünkü
9 yaşındaki kuşum ölünce yavru bi kuş almıştık o en yılışık olandı ama 3 ayda öldü bizde anlamadık yavruyken almıştık genel olarak kafeslerinin kapılarını kapatmayız kuşumuzun ıslık öttürüp parmağı uzattıkmı fırlayıp geliyordu kafesten masanın üstünde yıkanma kabı gördümü dayanamazdı suyu çok seviyordu sanırım ıslanıp hastalandı da öldü diye düşünüyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri