Karadeniz Pet

bende üretime yeni başladım

• Konbuyu başlatan Hüseyin Güner
  • Başlangıç tarihi
H

Hüseyin Güner

Guest
Hayırlı olsun Hüseyin bey.İnşallah en kısa süredede yavrularını alırsınız.İyi forumlar.

Hayırlı olsun hoşgeldiniz.

Hüseyin bey maşallah kuşlar çok güzeller inşallah birsürü yavrularınız olur. Yalnız tahta tünek gıda takviyeleri yapmak lazım.

teşekürler arkdaşlar,jumbolar yumurtladı ama fazla da bakamıyorum ürkmesinler diye 2. günü yumurtladı ama fazla yuvada durmuyor neden acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:07 -->-> Daha önceki mesaj 12:05 --

Hüseyin bey maşallah kuşlar çok güzeller inşallah birsürü yavrularınız olur. Yalnız tahta tünek gıda takviyeleri yapmak lazım.
teşekür ederim kardeşim gıda takviyesi nedir mesela ben mama veriyorum ama

teşekürler arkdaşlar,jumbolar yumurtladı ama fazla da bakamıyorum ürkmesinler diye 2. günü yumurtladı ama fazla yuvada durmuyor neden acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:07 -->-> Daha önceki mesaj 12:05 --

teşekür ederim kardeşim gıda takviyesi nedir mesela ben mama veriyorum ama

Mamadan bahsediyordum bende yanlız onuda hergün vermemek gerek kuşlarda yağlanma şişmanlık yapıyor. vitamin takviyeleri için de ustalar yardımcı olurlar umarım.

Hayırlı olsun Hüseyin Bey erkek jumbonuza bayıldım :)

ben 1 haftadır veriyordum haftada iki sefer vereyim o zaman.Birde alt temizliği ne sıklıkda yapmalıyım sonuçda üretimden pek anlamıyorum yeni başladım.Eğitim konusunda ustayımdır.

Kuşaları rahatsız etmemek kaydıyla ne kadar sık temizlenirse bakteri üremesini o kadar azaltabilir / kesebilirsin.

arkdaşlar dişi kuş yumartladı 1 ad sonra tüleğe girmiş tüy döküyor ne yapmam gerekli acaba jumbo olanlar. Dişilerle erkekleri ayırsam 1 ay faydası olurmu

Hayirli olsun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:20 -->-> Daha önceki mesaj 13:10 --

Tüy dökme normal gazi durumlarharic

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:21 -->-> Daha önceki mesaj 13:20 --

Çok tatlilar