Karadeniz Pet

Besin Tablosu

BlackRockQ7

Yeni Üye
Merhabalar, kendi muahbbet kuşlarıma bu beslenme tablosuna başlayacağım düzenli olarak, Probiyotik markası önerir misiniz? Multivitamin olarak Avi-vit kullanıyorum. Triflucan yada 4 in 1 Mix kuruma ve kursak mantarına önlem amacıyla düşündüm ayda 1 defa, ilginiz için teşekkürler.

WhatsApp Image 2021-01-28 at 00.16.24.jpeg

Merhabalar, kendi muahbbet kuşlarıma bu beslenme tablosuna başlayacağım düzenli olarak, Probiyotik markası önerir misiniz? Multivitamin olarak Avi-vit kullanıyorum. Triflucan yada 4 in 1 Mix kuruma ve kursak mantarına önlem amacıyla düşündüm ayda 1 defa, ilginiz için teşekkürler.

Ekli dosyayı görüntüle 51591
Ayrıca tüm kafeslerimi 3-4 günde bir defa iş yoğunluğuma göre yapıyorum daha sık temizlemeli miyim?

Probiyotik olarak röhnfried entrobac ı kullanıyorum güzel bir ürün ama multivitamin olatak röhnfried gerwit w ya da nekton tavsiye ediliyor ben hafta da 1 pazar günleri temizliyorum

Probiyotik olarak probiacti bird de güzel bir ürün

Üstat önerdiğin ürünlerin kalitesi tartışılmaz ama şuan 3 adet kuşum var 2si çift 1i de benimle yaşıyor hepsi alışık ama benimle yaşayan normal eğitimli kuş. 3 adet kuş için bir üreticinin yaptığı maliyeti yapmak biraz zora sokar beni daha uygun tavsiyeleriniz varsa merakle bekliyorum

Üstat önerdiğin ürünlerin kalitesi tartışılmaz ama şuan 3 adet kuşum var 2si çift 1i de benimle yaşıyor hepsi alışık ama benimle yaşayan normal eğitimli kuş. 3 adet kuş için bir üreticinin yaptığı maliyeti yapmak biraz zora sokar beni daha uygun tavsiyeleriniz varsa merakle bekliyorum
Kardeşim bölünmüş olarak uygun fiyatla satılıyor n11 trendyol da falan ben öyle aldım mesela birde mamayı tavsiyem 3 günde bir ver çünkü azı karar çoğu zarar

Antifungal ilaçlar önlem amaçlı kullanılmaz, bağışıklık geliştirir ve hastalık durumunda etki göstermez sonucu tehlikeli olur.
Kuruluktan şüpheleniyorum erkek kusumda 1 defaya mahsus ağzına damlatsam sorun olur mu? çünkü diğer kuşlarıma gore zayıf jilet göğüs değil ama zayıf

Kuruluktan şüpheleniyorum erkek kusumda 1 defaya mahsus ağzına damlatsam sorun olur mu? çünkü diğer kuşlarıma gore zayıf jilet göğüs değil ama zayıf
Tek seferlik kullanımın hiçbir etkisi olmayacağı gibi bağışıklık gelişir durum daha kötü olur. Antifungal ilaçların kullanımı en az 5 gün olmalıdır iyileşme durumuna göre süre artabilir fakat 5 günün altında kullanımı yarardan çok zarar verir.

Probiyotik olarak

Multivitamin olarak

Hobi E-S birlikte kullanıyorum eş kuşlarıma. Tavsiye ederim hem uygun maliyetli daha büyük gramajları mevcut. Sitede gerekli açıklamalarıda var.

D vitamini haftalık kullanılmamalı ayda bir kullanılabilir fazlası ciddi toksit etkisi oluşturacaktır.
Tabloya koymuş da ben kullanmıyorum zaten. Kalamar kemiği ihtiyacı karşılıyor zaten. Toxic etkisi hakkında bir bilgim yoktu, sen söylüyorsan doğrudur.

Kuşu hassas tartı ile tartıp ka. gr olduğuna bakın 34 gr altında ise yağ oranı yüksek tohumlar vererek ağırlık kazanmasını sağlayabilirsiniz(Yulaf,aspur,kızıldarı b.v)
Erkek tam 34 dışı ise 41 gr tartıyı yeni alabildim tarttim probiyotik vs sipariş verdim ilaçlar haricinde tabloyu yaptığım gibi uygulayacağım herkese ilgisi için teşekkür ederim.

+ kafeslerinde mineral blok kum ve kalamar kemiği sürekli duruyor o nedenle tabloda onlar bulunmuyor.

Geri