Karadeniz Pet

bilenler yardımcı olur musunuz

pikican

Meraklı Üye
hayırlı günler 30 günlük 2 yavrumuz var bugün annelerinden ayırmak zorunda kaldık dayak yedikleri için,babayla beraber koyduk ama baba da beslemedi ve biraz vuruyordu babadan da ayırdık bu yavrular ne olacak şimdi?daha yem kırmayı bilmiyorlar galiba,bisküviyi suyla ıslattım şırıngayla vermeye çalıştım ama yemiyorlar,yutmuyorlar ağızlarını açmıyorlar..kafesin altına yumurta mamasıyla yem koydum yemleri kırmaya çalışıyorlar ama öğrenene kadar yaşar mı bunlar lütfen bi yardımcı olun tekrar babanın yanına mı koysak ne yapsak

aspur yiyebilirler mi acaba,ne yapmamız lazım yardımcı olabilcek birileri var mı?

aspur yiyebilirler mi acaba,ne yapmamız lazım yardımcı olabilcek birileri var mı?
Bisküvi falan verme bence şekerli gıda sonucta kafesleri yanyana koy kuslar gozlemcidir babalarının diğer kafeste yem yediğini görünce onlarda yer Yemi yere serp aspur dari falan koy

Bisküvi falan verme bence şekerli gıda sonucta kafesleri yanyana koy kuslar gozlemcidir babalarının diğer kafeste yem yediğini görünce onlarda yer Yemi yere serp aspur dari falan koy
cevap için teşekkürler yalnız sağlıklı olmasa da açlıktan ölmezler diye düşündüm o şekilde bisküviyle büyüten kimseler var acaba yaşayabilecek mi bunlar kenarda sinmiş duruyorlar ne kadar dayanabilirler böyle?şırıngayla vermeye çalışıyorum ama beni çok zorluyor bunlar gagalarını açmıyor Allah korusun zarar verecem diye korkuyorum

cevap için teşekkürler yalnız sağlıklı olmasa da açlıktan ölmezler diye düşündüm o şekilde bisküviyle büyüten kimseler var acaba yaşayabilecek mi bunlar kenarda sinmiş duruyorlar ne kadar dayanabilirler böyle?şırıngayla vermeye çalışıyorum ama beni çok zorluyor bunlar gagalarını açmıyor Allah korusun zarar verecem diye korkuyorum
Birbirlerini izleyerek öğrenirler merak etmeyin tabana yem serpin anne babaya da aynı şekilde tabana yem serpin yerden yesinler yavrularin görmesi amaç sonra onlarda yer kesin

Aspur daldari yumurta mamasi verin acikinca yemeye calisacaklardir

cevaplar için herkese teşekkürler

Geri