Karadeniz Pet

Bio PetActive Avicare Kuşlar İçin Deri Ve Tüy Bakım Spreyi

cihanaltay

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar bu spreyi kulanan varmı .
oda sprey gibi çok agır parfum kokusu var kokusu benim midemi bulandırdı başımı agrıttı kuşa nasıl zarar vermiyor. kullanmalımıyım ?
JPM024676_2.jpg

bu ürünü bilmiyorum ama genel olarak bu tarz spreyler zararlı. iyi beslenen kuşun böyle şeylere ihtiyacı olmaz zaten. illa bir şey yapmak istiyorsanız elma sirkeli su sıkın ya da banyo suyuna 2 3 damla elma sirkesi ekleyin.

bu ürünü bencede kullanmayın bunun kokusu beni mahfetti kuşa kesin zararı olur ayrıca içindeki sıvıyı deneme amaçlı elime sıktım çakmak gazı gibi serinletici etki yapıyor anında buharlaşıp ucuyor attım direk

• Beğen
Tepkiler: Kca
Benim anlamadigim birşey var bu ürünler kuşa yarar değil de zarar veriyorsa bunlara üretim izni nasıl çıkıyor. Merdiven altı gaga taşları da öyle 5tl lik vitaminlerde

• Beğen
Benim anlamadigim birşey var bu ürünler kuşa yarar değil de zarar veriyorsa bunlara üretim izni nasıl çıkıyor. Merdiven altı gaga taşları da öyle 5tl lik vitaminlerde

Türkiye’de hayvansal gıda ve ilaç ürünleri çok denetlenen ürünler değil bu yüzden piyasada oldukça fazla kalitesiz ve standart dışı ürün mevcut bu yüzden iyice araştırıp bilinen ve önerilen ürünler tercih edilmeli.

• Beğen
Bende veterinere sormuştum kuşum kaşındığı için spray önerer belki diye ama gerek yok onları kullanmana dedi kanatlarını actı bit varsa burdan gözükür dedi ayrıca ev kuşlarından bahzediyorum kuş durduk yere bitlenmez dedi evde kendi kendine bende kullanmıyorum bunlardan arada kanat altlarını kontrol ediyorum

• Beğen
Banyo suyuna sirke yeterli olur tüyleri için. Veterinerde aloeverali bir şey vardı sprey sanırım başka bir hastaya vermişti tüy sorunu için o tarz bir şey olsa tamam ama durduk yere böyle şeylere gerek yok bit olursa görürsünüz zaten takip ederseniz

merhaba bende de var bu bio avicare spreyden. bu spreyi kullanmayın. bir sıktım kuş daha çok kaşınmaya başladı. içeriğini okuduğumda bileşiminde etil alkol varmış. etil akol mantarın yan ürünüdür mantarı öldürmez. alkol de kuşa zarar verir.

Geri