Karadeniz Pet

Bir Maşallah alırım arkadaşlar.Yeni Monk papağanım.

Guts

Yeni Üye
Eski yabani Monk papağanım ile başedemeyip sattım ve böyle bir güzellik sahiplendim.İsmail abiye(Archie İsmail)çok teşekkürler.Bir maşallahınızı alırım.

Kerata daha mama ile besleniyor yem kıracak yaşta değil daha 1 aylık :)
IMG_9151.jpg
IMG_9152.jpg
IMG_9161.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_9152.jpg
    IMG_9152.jpg
    660.5 KB · Görüntüleme: 23
Eski kuşu hatırladım. O nerde şu an, güvenli yerde değil mi?
Maaşallah kuşunuza :)

Eski kuşu hatırladım. O nerde şu an, güvenli yerde değil mi?
Maaşallah kuşunuza :)
Hocam onu aldığımın yarı fiyatına başka birisine sahiplendirdim.2 hafta sonra aradım siz ne yaptınız eğitim ne durumda diye biraz dertleştik o da başaramamış kuş sadece bağırıyormuş.

Allah sağlıklı büyütüp, yetiştirmeyi nasip etsin. Güncel fiyatları ne kadar hocam mutasyon monkların?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok teşekkür ederim arkadaşlar güzel dilekleriniz için

Allah sağlıklı büyütüp, yetiştirmeyi nasip etsin. Güncel fiyatları ne kadar hocam mutasyon monkların?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Mutasyona göre değişiyor bu zor bulunan mutasyonlardan 1500 ile 1750 arası değişiyor fiyatları. Yeşil renk candır dersen çok daha ucuza sahiplenebiliyorsun.

Mutasyona göre değişiyor bu zor bulunan mutasyonlardan 1500 ile 1750 arası değişiyor fiyatları. Yeşil renk candır dersen çok daha ucuza sahiplenebiliyorsun.
Yeşil candır hocam :) Bende zaten 8 aylıkken aldığım, şuan 13 aylık yeşil el besleme insan canlısı monk var. Benden önceki sahibi pek ilgilenememiş. 5 Ayda 5 kelime, 1-2 taklit öğrendi. Pelet yeme alıştı. Ailenin maskotu geçinip, gidiyoruz. Denk gelirse yanına dişi mutasyon monk alma niyetindeyim.

IMG_2384.JPG

Yeşil candır hocam :) Bende zaten 8 aylıkken aldığım, şuan 13 aylık yeşil el besleme insan canlısı monk var. Benden önceki sahibi pek ilgilenememiş. 5 Ayda 5 kelime, 1-2 taklit öğrendi. Pelet yeme alıştı. Ailenin maskotu geçinip, gidiyoruz. Denk gelirse yanına dişi mutasyon monk alma niyetindeyim.

Ekli dosyayı görüntüle 25075
çok tatlı tüyü kadar ömrü olsun :)
Gerçekten harika canlılar çok oyuncular hareketliler.:)

Bak bunlarda benimkinin kardeşleri
monklar.png