Karadeniz Pet

Bir Sultan Papağanı Yavrusunun Fiyatı Ne Kadar Olmalı?

PapaganGm

Yeni Üye
Arkadaşlar ilk konu açışım bu yüzden hatam olursa affedin.
Yıllar önce bir sultan beslemiştim ama maalesef vermek zorunda kaldık. O geçen yıllarda çok fazla tecrübelendim ve gerekli donanıma sahip olduğumu düşünüyorum lakin bu fiyatlar ile çok zor. Ben mi değişik yerlerden bakıyorum anlamıyorum.
Sizi bilgilerinize güvenerek şunu sormak istiyorum, bir sultan papağanı yavrusunun fiyatı ne kadar olmalı?

Bende bilgim yok ama Korona Yüzünden Kus Pazarı Fln cogu Yerler Kapandı Diye Ayı Gibi Zam Geldi bi videoda 250 TL diodu da emin değilim

Yıllar önce bir sultan beslemiştim ama maalesef vermek zorunda kaldık. O geçen yıllarda çok fazla tecrübelendim ve gerekli donanıma sahip olduğumu düşünüyorum lakin bu fiyatlar ile çok zor. Ben mi değişik yerlerden bakıyorum anlamıyorum.
Sizi bilgilerinize güvenerek şunu sormak istiyorum, bir sultan papağanı yavrusunun fiyatı ne kadar olmalı?
bayağı fiyata satanıda var azada şu anda baktığıma göre 450 den aşağı yok

350 en düşüjk fiyattır ama 350-1000 civarı diye biliyorum
350-450 civarı..
Sizce bu fiyata almalı mıyım? Çünkü kendime bir dost arıyorum ve bütçem çok dar. Olabildiğince sağlıkla ve fiyatı makul bir şey almalıyım ki kafesine,yemlerine, çekirdeğine falan özen gösterebileyim.

Fiyatını belirleyen faktörler var. Sultan papağanı renk mutasyonları ve nereden sahiplenildiği ( Üretici veya petshop ) 350 tl ile 800 tl arası fiyatları değişir.

Geri