Karadeniz Pet

Bir Takım Daha Yumurtlamış.

Gokhan ERKAN

Onursal Üye
Yaklaşık 12 gündür Otomobil Fuarında olduğum için ancak akşam 23.00 gibi kuşları görüp ilgilenebiliyordum. Geçen hafta takımlardan birinin kanatları düşmüş, sırtı eğrileşmişti. Dedim yine yumurta gelecek ama yem, su, vitaminlerini verip fazla kontrol edemiyordum. Dün akşam şükür ki fuar bitti. Merak ettim. Açtım 3.yumurta olmuş bile :D Hesaplamama göre bugün 4'üncüyü de yapacak. İyice arttılar, bakalım bu partiden satışa çıkartabilirim belki. Resimleri de akşam paylaşırım.

Maşallah.Bereketli ve bol üretimlerin olsun Gökhan kardeşim.

Masallah..Hadi gozun aydin..Insallah sag saglim yeme de duserler..

Masallah masallah..cossunlar iyidir cosmalari..Bol bol yavrularin olur ne guzel iste :)

Masallah masallah..cossunlar iyidir cosmalari..Bol bol yavrularin olur ne guzel iste :)
Amin her isteyene inşallah. Öyle tabii ama böyle giderse evde yer kalmayacak :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:48 -->-> Daha önceki mesaj 10:17 --

@Cihan UYĞUR bu ara takımlar çalışıyor

Maşallah inşallah yeme düştüklerini de görürsünüz. Bizde de heyecan üst seviyede ilk yumurtalarını yavruluk dışına yapan çiftin dün çiftleştiğini gördüm. İnşallah bu kez yavru almayı başarırız :)

Yaklaşık 12 gündür Otomobil Fuarında olduğum için ancak akşam 23.00 gibi kuşları görüp ilgilenebiliyordum. Geçen hafta takımlardan birinin kanatları düşmüş, sırtı eğrileşmişti. Dedim yine yumurta gelecek ama yem, su, vitaminlerini verip fazla kontrol edemiyordum. Dün akşam şükür ki fuar bitti. Merak ettim. Açtım 3.yumurta olmuş bile :D Hesaplamama göre bugün 4'üncüyü de yapacak. İyice arttılar, bakalım bu partiden satışa çıkartabilirim belki. Resimleri de akşam paylaşırım.

gökhanım hayırlı olsun
eğer satışa çıkarırsan
yavrularından birini sorgusuz sualsiz bana rezerve edebilirsin

Maşallah gözünüz aydın bereketli üretimler

gökhanım hayırlı olsun
eğer satışa çıkarırsan
yavrularından birini sorgusuz sualsiz bana rezerve edebilirsin
Mustafa eyvallah dostum. Ne demek. Her zaman sana yavrum var. Aklımdaki çaprazlamayı yapayım yavrulardan tabii ki ayarlarım sana. Lafı bile olmaz.

Maşallah inşallah yeme düştüklerini de görürsünüz. Bizde de heyecan üst seviyede ilk yumurtalarını yavruluk dışına yapan çiftin dün çiftleştiğini gördüm. İnşallah bu kez yavru almayı başarırız :)
Alirsin insallah. Allah her isteyene versin.

Maşallah

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah gözünüz aydın bereketli üretimler
Teşekkürler Yusuf Kürşat

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:22 -->-> Daha önceki mesaj 11:00 --

eyvallah kardeşim Allah gönlüne göre versin.
Amin kardeşim. Herkesin inşallah.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:21 -->-> Daha önceki mesaj 14:22 --

Hadi Gökhan maşallah diyelim :)
Amin bakalım inşallah Cihan'ım :)