Karadeniz Pet

Bira Mayası ve DI-A-Zyme 256

Abdullah Dener

Emektar Üye
Arkadaşlar Ben aşağıdaki bu iki ürünü kullanıyorum.Gayet memnunum.Herkesin kullanmasını tavsiye ederim.

Aklıma takılan soru ise daha uygun fiyattan alınabilecek bir yer var mı bildiğiniz ve de Fiyatları normal mi bu sitenin ? Ustalarım nereden alıyorlar ayrıca ?

Kuş Ürünleri*/*Vitaminler-Sağlık ve Bakım Ürünleri*/* Vitaminler-Sağlık ve Bakım Ürünleri-DI-A-Zyme 256 Doğal Koruyucu-1000 GR DOST PET SHOP

Kuş Ürünleri*/*Vitaminler-Sağlık ve Bakım Ürünleri*/* Vitaminler-Sağlık ve Bakım Ürünleri-BREEWERS YEAST 750 gr (BİRA MAYASI- YEM KATKISI) DOST PET SHOP

Bu linkteki Petshop sitesi evimin dibinde :) çok yakın bana ve tüm malzemelerimi oradan alırım. Bu 2 üründe hazırladığım mamalarda olmazsa olmazlardandır. Herkezin mamalarında kullanmasını öneririm.

Bu linkteki Petshop sitesi evimin dibinde :) çok yakın bana ve tüm malzemelerimi oradan alırım. Bu 2 üründe hazırladığım mamalarda olmazsa olmazlardandır. Herkezin mamalarında kullanmasını öneririm.

Ustam bende genelde buradan alıyorum ama aklıma takıldı bu kadar fiyat veriyorum acaba çok mu diye :)

Hiç merak etme gayet uygun. Ben dediğim gibi çok araştırdım ama genelde DostPetshop uygun fiyatla satıyor. Tabii daha uygun fiyatlı internet siteleride vardır belki ama ben sonuçta çok yakın olduğum için görerek seçerek almayı tercih ediyorum. Ordan alışveriş yaparsan daldarı da al derim. Çok temiz ve uygun fiyatlı. 150 GR 5 tl

Hiç merak etme gayet uygun. Ben dediğim gibi çok araştırdım ama genelde DostPetshop uygun fiyatla satıyor. Tabii daha uygun fiyatlı internet siteleride vardır belki ama ben sonuçta çok yakın olduğum için görerek seçerek almayı tercih ediyorum. Ordan alışveriş yaparsan daldarı da al derim. Çok temiz ve uygun fiyatlı. 150 GR 5 tl

Fiyatları bence de çok uygun Kalamar kemiği almıştım daha önce 250 gr 8.5 tl tam ihtiyacım kadar hatta fazlası bile vardı.Bakalım ihtiyacım olursa alırım elimdekiler bitsinde darılar :) Deli Nature yem yok yalnız ellerinde o da olsa iyi olur aslında piyasada Deli Nature zor bulunuyor sanırım

Yemde kesinlikle VERGELE LAGA tavsiye ederim. Ben çuvalla oradan alıyorum çok temiz iri ve dolgun taneli yemler. Kesinlikle tavsiye ederim.

Evet bende bu yemden kullanıyorum , benimde 3 çift kuşum var bana 2 -3 ay yetiyor. Ama ben yem üflemiyorum , hergün döküp tazeliyorum. Ağzı kapalı serin biryerde durdugu sürece hiçbir sorun olmuyor.

Evet bende bu yemden kullanıyorum , benimde 3 çift kuşum var bana 2 -3 ay yetiyor. Ama ben yem üflemiyorum , hergün döküp tazeliyorum. Ağzı kapalı serin biryerde durdugu sürece hiçbir sorun olmuyor.

Elimde ki yemler bitsin de alayım bende..Bu arada Üzüm şekeri kullandın mı hiç ustam sitede gördüm de şimdi

Kuş Ürünleri / Vitaminler-Sağlık ve Bakım Ürünleri /  Vitaminler-Sağlık ve Bakım Ürünleri-DEKSTROZ (Üzüm Şekeri) 250 GR DOST PET SHOP

Bence o kadar teferruata girmeye gerek yok , hiç kullanmadım.

Vilmektin ve Opigal-5 .

İkiside süper etkili , tavsiye ederim.

Elimizden geldiğince bilgimiz doğrultusunda tabii ki herzaman yardımcı olacağız.

Bu sitede bazi arkadaşlara pet shoplari veteriner hekim sanip ilaç sorabiliyor lütfen bunun önüne geçmek için de gerekli bilgileri vermeye çalişalim

Kuşlar süs degil birer canlidir bu mesaji yayalim lütfen her koşulda

Bu sitede bazi arkadaşlara pet shoplari veteriner hekim sanip ilaç sorabiliyor lütfen bunun önüne geçmek için de gerekli bilgileri vermeye çalişalim

Kuşlar süs degil birer canlidir bu mesaji yayalim lütfen her koşulda

kesinlikle bende karşıyım ilaç ismi verilmesine Semiha hanım..

kesinlikle bende karşıyım ilaç ismi verilmesine Semiha hanım..

Az önce bi konu okudum içim parça parça oldu yani bu kadar bilinçsizlik beni delirtti
Konu sahibinin teki kuşunun göünde sikinti var diye tutmuş hayvana bi üreticiye igne yaptirmiş zavalli kuş da 6 gün sonra ölmüş tabii

Kuşlara zaten igne yapilmaz bi de üreticiye götürene kadar hekime götür diyen olmamiş delirdim yaa bu kadar cahillik olmaz

Bu güzel hayvanlara bu kadarcik mi deger veriyorlar

Annenize babaniza çocugunuza nasil ezbere igne yaptirmiyorsaniz kuzş da can taşiyor yaziktir yaa

Kusura bakmayin konuya buradan da deginmek istedim çok üzgünüm o zavalli kuş için :(

Az önce bi konu okudum içim parça parça oldu yani bu kadar bilinçsizlik beni delirtti
Konu sahibinin teki kuşunun göünde sikinti var diye tutmuş hayvana bi üreticiye igne yaptirmiş zavalli kuş da 6 gün sonra ölmüş tabii

Kuşlara zaten igne yapilmaz bi de üreticiye götürene kadar hekime götür diyen olmamiş delirdim yaa bu kadar cahillik olmaz

Bu güzel hayvanlara bu kadarcik mi deger veriyorlar

Annenize babaniza çocugunuza nasil ezbere igne yaptirmiyorsaniz kuzş da can taşiyor yaziktir yaa

Kusura bakmayin konuya buradan da deginmek istedim çok üzgünüm o zavalli kuş için :(

Bilinçsizce yapılan,kullanılan ilaç kullanımına karşıyım bende. Hastaysa eğer kuş konusunda uzman veterinere götürülmelidir. Basit bir hastalık da değil göz yani üstelik ve de iğne yapılması üstüne yazık olmuş hayvana.

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Parazit için ardap sprey kullanıyorum tahminen 1 ay oldu şimdiye kadar bir sorun yaşamadım. Üreticiler de baya tercih ediyor ama fiiyatı pahalı. Serkan hocamın dediği vilmectin i de deneyeceğim. Parazit yüzünden bir anda 6 kuş kaybetmiştim. Tedbiri bırakmamak lazım. Semiha hanım bu arada veterinerler muhabbet kuşlarından pek anlamıyor. Varsa iyi anlayan bir veteriner paylaşın arkadaşlar oraya götürsün. Bilinçsiz ilaç tavsiyesine bende karşıyım. Ama büyük üstadlar da % 90 ilaç konusunda yanılmazlar ve bilinçsiz veterinerlerden daha bilgilidir. Yılların tecrübeleri diyelim.

Sırf para tuzagı bunlar herşeyin doğalı varkene , hep para harcamayı bilir bizim millet.