Karadeniz Pet

Biraz erken davrandık galiba :)

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
Tez canlı sarı yüz yavru :) anneyi kafesten alınca özgürlük ilan etti daha 25 günlükken maşallah :)

Maşallah. Ömrü uzun olsun. Erken kalkan yol alır demiştir herhalde Ercan usta. 3. Ayında dolu yumurta veren kümesten başkası beklenmez.:)

Son düzenleme:
Maşallah. Ömrü uzun olsun. Erken kalkan yol alır demiştir herhalde Ercan usta. 3. Ayında dolu yumurta veren kümesten başkası beklenmez.:)

:) sağolasın 2 yumurtadan birini çıkarabildiler ama diğeri heba oldu. Şükür çıkanı büyütüyorlar biraz toplansın paylaşıcam :) anne baba 4,5 aylık kendi 1 aylık olacak olan yavrumu :)

:) sağolasın 2 yumurtadan birini çıkarabildiler ama diğeri heba oldu. Şükür çıkanı büyütüyorlar biraz toplansın paylaşıcam :) anne baba 4,5 aylık kendi 1 aylık olacak olan yavrumu :)

Sağlıkla büyütsünler İnşallah. Geçenlerde paylaştığınız geleceğin playboyu dediğiniz kuş sanırım.

Maşallah şirin ufaklığa :)

Sağlıkla büyütsünler İnşallah. Geçenlerde paylaştığınız geleceğin playboyu dediğiniz kuş sanırım.

Evet baba o :) daha ilk tüyüne girmedi ama babalığın hakkını veriyor dişi ile beraber yuvada besliyor :) babalıktan sonra 6 aylık bir bekarlık dönemi yaşayacak :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:04 -->-> Daha önceki mesaj 23:03 --

Maşallah şirin ufaklığa :)

Sağol usta beğendiysen yollayayım ankaraya :)

Maşallah, bereketli üretimler olsun.
Dal dariyi da bırakmıyor :)

Evet baba o :) daha ilk tüyüne girmedi ama babalığın hakkını veriyor dişi ile beraber yuvada besliyor :) babalıktan sonra 6 aylık bir bekarlık dönemi yaşayacak :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:04 -->-> Daha önceki mesaj 23:03 --

Sağol usta beğendiysen yollayayım ankaraya :)

Allah razı olsun ..Bana göre kötü kuş yoktur..Yolla gelsin hepsini :)

Son düzenleme:
300 adet altına otobüs ayarlamıyorum :)

Maşallah bereketli üretimler

Hobiciyim usta ne yaptın :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:55 -->-> Daha önceki mesaj 23:54 --

Sağol yusuf senin bebeler nerede saklıyorsun artık :)

Benim 5000 çift kapasiteli üretimhanem var o yüzden dedim usta :) Şaka bir yana Allah bol bol sağlıklı yavular almanı nasip etsin. Biz hobiciler böyle ufacık canlılarla çok çok mutlu oluyoruz ..Herkese aşılamamız lazım bu sevgiyi..Gerçekten muhabbet hobisi bambaşka bir duygu..O yavruların gün gün büyümesini görmekten daha mutlu ne olabilir ki ..

Benim 5000 çift kapasiteli üretimhanem var o yüzden dedim usta :) Şaka bir yana Allah bol bol sağlıklı yavular almanı nasip etsin. Biz hobiciler böyle ufacık canlılarla çok çok mutlu oluyoruz ..Herkese aşılamamız lazım bu sevgiyi..Gerçekten muhabbet hobisi bambaşka bir duygu..O yavruların gün gün büyümesini görmekten daha mutlu ne olabilir ki ..

İnsan insanı sevmiyorken şu kadarcık canı sevmesini beklemek çok güç ama çabalıyoruz tabi. Yumurtadan ilk çıktığı halden kendi yavrusu olana kadar görüyoruz bu bambaşka bir duygu. Umarım hep hobici ruhunda kalırım kalırız :)

Hobiciyim usta ne yaptın :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:55 -->-> Daha önceki mesaj 23:54 --

Sağol yusuf senin bebeler nerede saklıyorsun artık :)

Görücüye çıkınca nazar değiyor Usta :) suan yavrularim küçükler ileride inşaallah

çok yaramaz olacak bu çocuk bakışından belli. maşallah

Maaşallah kerataya ne güzel bakıyor öyle kursağı doldurmuş tıka basa iştahlı anlaşılan.güle güle büyütün bana yine nasip olmadı çok yavu almak tek yumurtam kaldı :( yumurtanın kabuğu kırılmış içindeki bebiğim ölmüş :,(