Karadeniz Pet

Bit spreyinin içinden böcek çıktı

Fıstık_61

Yeni Üye
Arkadaşlar lütfen yardım edin. Ben onu kuşa kaç kere sıktım. Aldığım petshop özenle bunu önerdi o yüzden hiç son kullanma tarihine bakmadım. Son kullanma tarihi 2018. Kuşun üstünde kırmızı kırmızı ve gri şeyler yürüyor. Ne yapicam yardimm

Arkadaşlar lütfen yardım edin. Ben onu kuşa kaç kere sıktım. Aldığım petshop özenle bunu önerdi o yüzden hiç son kullanma tarihine bakmadım. Son kullanma tarihi 2018. Kuşun üstünde kırmızı kırmızı ve gri şeyler yürüyor. Ne yapicam yardimm
zaten bit spreyi kullanmamanız gerekirdi.markası ne?

Petshoplar maalesef kalitesiz ürünler önerip satar onlar işin para kısmında vilmectin ense damlası var ondan kullanmanız gerek

Petshoplar ucuz ürün satar petshoplarda bulunacağını sanmıyorum veterinerler de ola bilir

Sirkeli su yap kuş kendi yıkansın baktın böceklr duruyor ılık sirkeli suya kuşun kafası girmeden bi batır çıkar bakalım sonra sıcak yerde tut ama fön vs tutma kendi kurur bi bezle ıslaklığını alırsın

Bence bugn hallet o böcekler yumrtlamasın kuşun tüylerine daha beter olur

Sirkeli su yap kuş kendi yıkansın
👎

Bir spreyin içine elma sirkesi ve su ile spreyleme şeklinde kullanın kuşta tabii ki vilmectin kullanmak daha etkili en azından ilaç alana kaadar kuşu rahatlatır

Petshoplar maalesef kalitesiz ürünler önerip satar onlar işin para kısmında vilmectin ense damlası var ondan kullanmanız gerek
BioAviCare verdi onu aldım ilk kafesi bir güzel temizledim sonra kuş kafeste değilken kafese sıktım. Kuşu koyucam şimdi ona da sıkıcam. Bir yanlışım yok dimi

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210320-153456.jpg
    Screenshot_20210320-153456.jpg
    325.4 KB · Görüntüleme: 31
O ürünü kullanmadım dış parazit için vilmectin iyi veterinerlerde bula bilir siniz

Oraları güzelce dezenfekte edin bitler tünek uçlarını kafesin köşelerini mesken tutarlar

Tüm kafesi dezenfekte etmelisin deZenfektan yoksa sirkeli suyla yıka yemlik suluk tüm tünekler güzelce kurut kafesin en kuytu köşesine bile bit girmiştir kullanılmayan diş fırçSıyla fila iice araları fırçala yıka deterjanla sirkeli suylada durula heryerleri başedemeZsn eve yayılır

👎
İçir demedim ki ben kuşun yıkanmasında sakıca yok sirkenin içmesinin zararını biliyorum ama sirke dezenfekte için kullanlr bişey yok bunda

Geri