Karadeniz Pet

biyopet aerosol isimli parazit spreyinin kullanımı hakkında

CiciOlmayanKuş

Yeni Üye
dostlar merhaba. internet üzerinden Biyopet Aerosol isimli bir parazit spreyi aldım. satıcı kuşlar üzerine de sıkılabileceğini belirtmiş, alma sebebim de buydu aslında ama kutu üzerindeki kullanma talimatında barınak ve kafeslerde kullanılır, uygulama sonrasında alanı 30 dakika kapalı tutun ve havalandırın ibareleri yer alıyor. canlı üzerinde kullanılmasına göre bir talimat yok. bu spreyi kullanan var mı, kuşum üzerinde kullanmalı mıyım, sadece kafes üzerinde mi kullanmalıyım. sizlere danışmak, sormak istedim. ürün görselini de alta ekliyorum.

9705775136818.jpg

Kuşa kesinlikle kullanmayın. Zehirlenme ve nefes problemlerine yol açar. Neden kullanmak istiyorsunuz?

Ortam sıcaklığını sabit tutar üşütmem diyorsanız sadece temiz içme suyu ile banyo yapabilir, iyi gelecektir.

banyoluğunu sürekli kafesin üzerinde tutuyorum, çıktığında kafasına estiği gibi banyosunu yapıp kaloriferin üzerine kurulanmaya gidiyor. yine fırsat buldukça kaşınıp duruyor. :) üsteki ürünün yerine şu ürünü aldım, diğerine göre içeriği daha doğalmış. bu spreyle ilgili bir fikriniz var mı acaba, yoksa bunu da mı gelmeden iade edeyim.

89E7232C-01C2-4A94-9B10-494950952667.jpeg

Geri