Karadeniz Pet

Boş Yumurta Kuluçka Sonrası Yeni Yumurta Geldi [neler yapmak gerekir?]

taşkın

Meraklı Üye
Arkadaşlar merhaba, benim kuşumun ilk ağızıydı ve 4 yumurta yapmıştı tam bundan 1 ay önce ve aynı tarihte. Anccak o ilk kuluçka döneminde bütün yumurtalar boş çıktı. Bende yumurtaları almıştım almamdan 4 gün sonra yeni yumurta geldi. Şimdi bu yeni süreç çok mu hızlı oldu gene boş çıkar mı neler yapmak lazım gibi deli sorular var aklımda tavsiyelerinizi bekliyorum çok teşekkür ederim :)

Çiftleşme oluyorsa boş olacağını sanmıyorum. Ne kadar çiftleşme o kadar verimli yumurta :)

Çiftleşme oluyorsa boş olacağını sanmıyorum. Ne kadar çiftleşme o kadar verimli yumurta :)
Çifleştiklerini gözlemleyemedim ama, birbirlerinie delice kur yapıyorlardı :) umarım bu sefer sonu iyi olur :)

ciflesseler bile tunegin konumu onemli kanat kuyruk bir yere carpmamali ki tam ciflesme olsun yumurtalar dollensin diye. Kaliteyi arttirmak icin e vitamini takviyesi de yapabilirsin.

ciflesseler bile tunegin konumu onemli kanat kuyruk bir yere carpmamali ki tam ciflesme olsun yumurtalar dollensin diye. Kaliteyi arttirmak icin e vitamini takviyesi de yapabilirsin.
Kafes ortamında bir problem yok tünekler yerleşim çok iyi bir üretim kafesim var, ama hiç e vitamini kullanmadım. Hangi vitaminler iyi marka olarak ? yada deneyimlerinizden tavsye edebileceğiniz neler var ?

Kafes ortamında bir problem yok tünekler yerleşim çok iyi bir üretim kafesim var, ama hiç e vitamini kullanmadım. Hangi vitaminler iyi marka olarak ? yada deneyimlerinizden tavsye edebileceğiniz neler var ?
Öncelikli önereceğim marka nekton s ve nekton e olur. Ama ben şuan hobi e ve hobi s kullanıyorum ve memnunum tavsiye ederim

Geri