Karadeniz Pet

Boşmu Dolumu Yumurtalar

MehmeTR

Meraklı Üye
İlk yumurta 9 Kasım günü geldi 2 gün arayla toplamda 8 yumurta var günü geciktiği için kontrol ettim hepsi yanı durumda sanırım boş ilk defa böyle durumla karşılaştım. Kuşların ilk yumurtası değil. Yeni aldım @selim 75 abimizden en son yavruları gayet sağlıklıymış.
IMG-20191202-WA0007.jpg
IMG-20191202-WA0013.jpg
IMG-20191202-WA0011.jpg
IMG-20191202-WA0010.jpg

Bu yumurtalar o tarihe göre boş birdahaki kuluçkaya inşaallah

Uzmanlar,üreticiler daha iyi bilir.ben kendi kuslarımdan örnek vericek olursam ısıkla bakınca aynı bu görüntülere sahip yumurtalarım dolu cıktı.beklenilmesi gerekir.

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Tarihden eminseniz boş. Verimli dölleme için tünek çift taraflı sabit olmalı garanti olması icin 2kusunda popo tuylerini alın

Nereye yazacağımı bilemedim iki muhabbet kuşum var ve tam 9 tane yumurta oldu ilk yumurta kasım 7 de oldu ikinci 9 üçüncü 11 ve bugün ayın aralık üçü ve yumurtalar hala çıkmadı lütfen yardım edermisiniz

Nereye yazacağımı bilemedim iki muhabbet kuşum var ve tam 9 tane yumurta oldu ilk yumurta kasım 7 de oldu ikinci 9 üçüncü 11 ve bugün ayın aralık üçü ve yumurtalar hala çıkmadı lütfen yardım edermisiniz
Dostum kimse çalışan takımı satmaz :) Mişle muşla olmaz bu işler. Benden sana bir tavsiye madem üretim yapıyosun bundan sonra alıcağın kuşları yavruluktan yeme düşünce al takım yap ;) Bu dediğim tecrübeyle sabittir.

Telefonun flashıyla yukarıdaki gibi resim çekin yükleyin bakalım..

Ama tarihlerden emimseniz yumurtalar boş..

Dostum kimse çalışan takımı satmaz :) Mişle muşla olmaz bu işler. Benden sana bir tavsiye madem üretim yapıyosun bundan sonra alıcağın kuşları yavruluktan yeme düşünce al takım yap ;) Bu dediğim tecrübeyle sabittir.
Bu genellemeye katılmıyorum :)

bence 1 hafta daha bekle geç ısıtmaya baslamıs ta olabilir .ilk 3-4 yumurta boş olsa bile diğer yumurtaların en az 1 hafta daha bekle derim .