Karadeniz Pet

Bölünmüş vitamin aldım, güvenilir midir ?

Nazlı123

Yeni Üye
Arkadaşlar trendyoldan Röhnfried Gervit - W Multivitamin aldım fakat bölünmüş şeklinde aldım yani 15Ml. Satıcı puanı vs gayet iyi fakat yine de korkuyorum bölünmüş bir ürün olduğu için. Bir sıkıntı çıkarır mı ?

Son kullanma tarihi belli, ürün orjinalse ve iyi muhafaza ediyorsanız (çünkü daha önce açılmış bir ürün olduğundan) sorun olacağını sanmıyorum. Tek kuşu olanlar için toz probiyotikleri falan da bölünmüş alabilirsiniz deniliyor. Yani üründe problem yoksa bölünmüş olması sorun olmaz

Son kullanma tarihi belli, ürün orjinalse ve iyi muhafaza ediyorsanız (çünkü daha önce açılmış bir ürün olduğundan) sorun olacağını sanmıyorum. Tek kuşu olanlar için toz probiyotikleri falan da bölünmüş alabilirsiniz deniliyor. Yani üründe problem yoksa bölünmüş olması sorun olmaz
Ürünün üstünde son kullanma tarihi yazıyor evet ve yanında 2 kağıtla geldi. Kağıtların üstünde satıcı ve ilacın bilgileri var. Kullanım şartları vs. Orjinal mi değil mi bilmiyorum açıkçası ama bölünmüş olmasından biraz korkmuştum. Teşekkürler

Bende bölünmüş olarak aldım memnunbum

Geri