Karadeniz Pet

Box kafes alacağım

Koray DANIŞMAZ

Süper Moderatör
Muhabbet Kuşu Üreticisi
2 yada 3 katlı box kafes arıyorum nereden alabilirim netten

Bst kafes in sitesine bakın.
Piyasadaki en iyi kafeslerdendir

Sifir biraz pahali oluyor.ikinci elleri var temiz cok az kullanilmis.sifir yuvalikli gecen sordum 3 katli 400dedi.sahibindende var ikinci eller veya site icinden bak ikinci el

Sifir biraz pahali oluyor.ikinci elleri var temiz cok az kullanilmis.sifir yuvalikli gecen sordum 3 katli 400dedi.sahibindende var ikinci eller veya site icinden bak ikinci el

3 katlı 400 ucuzmu :) kendi sitesinde daha ucuz sıfırı. yanlış yönlendirmeyin.

Tamam bende pahali dedim zaten sifir 3 katli yuvalikli 400 dedi.sahibinden.comdan bak her ebat ve temizleri mewcut

BST Cengiz Abi pvc box kafeste en kalitelisi. O yuzden ara konus derim.

hocam nerde oturuyosunuz 400 tl nedir :) bizim burda 4 5 kat box kafesler 60 tlyi geçmiyor

Taner Bey, bahsettiginiz pvc box kafesleri Bursa da nerede bulabilirim? Turkiye'ye geldigimde alip goturmek istiyorum, ya da ucuz kargo bulabilirsem getirtmeyi dusunuyorum. Burada, ozellikle uretim kafesleri ates pahasi.

Son düzenleme:
hocam nerde oturuyosunuz 400 tl nedir :) bizim burda 4 5 kat box kafesler 60 tlyi geçmiyor
Taner pvc box degil mi? Varsa oyle birsey paylas ki arkadaslar faydalansin. Ben bu is yapan bir kac kisiyle calistim bugune kadar ama 4 5 katli yuvalikli yem korumali pvc box lar su an 400 450 civari.

hocam galiba karıştırdım ben kafesleri kusuruma bakmayın pvc kısmını görmemişim :) benim dediğim kafesler pirinç plastik ızgaralı kafesler ama kuş pazarında çok uygun kafesler var ama pvc var mı bilmiyorum kuş pazarına bakmanızda fayda var tekrardan çok çok özür diliyorum arkadaşlar :)

Taner pvc box degil mi? Varsa oyle birsey paylas ki arkadaslar faydalansin. Ben bu is yapan bir kac kisiyle calistim bugune kadar ama 4 5 katli yuvalikli yem korumali pvc box lar su an 400 450 civari.
Gokhan, burada gordum italyan mali dort katli pvc box uretim kafesi, yaklasik 2500 TL, aklim cikti fiyati duyunca, bir ozelligi de yok, yuvalik bile yok.

Ordaki jumbolar da burda yok korhan karaoren :D valla maşallah diyim dilimi isiriyim de nazarim değmesin
Dogukan; o gordugun kuslarin tanesini yaklasik 40-45 TL'ye denk gelen paraya aldim, burada evcil hayvan olarak kuslara fazla ilgi olmadigi icin,piyasasi boyle.
Kuslari da, baykus ve yaris guvercini besleyen bir ureticiden almistim, adam muhabbet kusunu birakip, baykus isini gelistirecekmis.

O kuşa 45 lira mi ? Şaka gibi valla. Orda olmak vardi :D evde beslemek icin kendime 1 tane ariyorum. Gecen gun birisiyle gorustum. Ödul almis kuşlarin yavrusu diye 400 lira istedi yeni yeme düşen yavruya. Ayni vasifta

Son düzenleme:
siteden @Fatih Köle arkadaşı öneririm.fiyatları uygun ve pıyasadaki işçiliklerın uzerınde bı işçiliği var.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:19 -->-> Daha önceki mesaj 02:18 --

O kuşa 45 lira mi ? Şaka gibi valla. Orda olmak vardi :D evde beslemek icin kendime 1 tane ariyorum. Gecen gun birisiyle gorustum. Ödul almis kuşlarin yavrusu diye 400 lira istedi yeni yeme düşen yavruya. Ayni vasifta

Son düzenleme:
Bahsettigim fotografi kaldirdim . Ayip olmasin sonucta serbest piyasa kimsenin malini yermek istemem de.
Fatih bey ankaradaymis. Istanbulda ikamet ediyorum. Başligi isgal etmek istemem ama uretici varsa yeni dogmus vasifli jumbo yavrulari olan ,tavsiyelerinize dikkat ederim

Bahsettigim fotografi kaldirdim . Ayip olmasin sonucta serbest piyasa kimsenin malini yermek istemem de.
Fatih bey ankaradaymis. Istanbulda ikamet ediyorum. Başligi isgal etmek istemem ama uretici varsa yeni dogmus vasifli jumbo yavrulari olan ,tavsiyelerinize dikkat ederim
Dogukan [MENTION=7611]burak bilgin[/MENTION] var. Hem iyi, hem temiz hem de gayet vasiflidir kuslari. Adamligi ve yardimlari da cabasidir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:41 -->-> Daha önceki mesaj 13:39 --

Gokhan, burada gordum italyan mali dort katli pvc box uretim kafesi, yaklasik 2500 TL, aklim cikti fiyati duyunca, bir ozelligi de yok, yuvalik bile yok.
Yapma ya abi. O kadar pahali mi? Zaten U.K. de dogru duzgun kusla ilgili pet shop bile yok.(Londra da en azindan). Cardiff'te var mi?

Geri