Karadeniz Pet

Boynunun altındaki deriyi çekiştiriyor

İrm

Yeni Üye
Merhaba muhabbet kuşum bu ara çok kaşınıyor tüyden sanırım çünkü tüy döküyor ve yeni kapsüller var ama geçen kafasını kaşırken fark ettim boynunun altını yara yapmış şimdi yarası azalmış iyileşme yolunda ama geçen yine kendisini kaşırken fark ettim boynunun hemen altındaki deriyi çekiştiriyor ısırıyor hiç böyle yapmazdı orasıda yumuşak sanki kalın bir deri ve içerisi boş gibi dokunduğumda hep mi böyleydi yoksa ben derisini çekiştirdiğini gördüğüm için mi pimpirik oldum bilmiyorum yardımcı olur musunuz gayet mutlu neşeli 3555735558

Banyoluk takın ılık banyo suyu ile rahatlar. Bunu bir deneyin.

Benim kuşum banyoluktan korktuğu için banyo yapmıyor.Ben bu ürünü kullanıyorum ve memnunum Bio Avicare sprey

Banyolukdan korkan kuşlar için bir tabağa marul koyun.sığ şekilde ılık su koyun.sevdiği oyuncağı varsa yanına koyun.kuş banyoya alışır.ben kuşlarımı o şekilde alıştırdım.videodan çektim.kalite düşük ama örnek olsun istedim.
35636

Benim kuşum banyoluktan korktuğu için banyo yapmıyor.Ben bu ürünü kullanıyorum ve memnunum Bio Avicare sprey
Benimki banyo yapıyor ama şuan koyduğumda yapmak istemedi keyfine bağlı bendede tüyleri için bir sprey var öneriniz için teşekkürler

Geri