Karadeniz Pet

Bst kafes

İbrahim AKA

Meraklı Üye
Yeni kafesimizin kurulumunu tamamladık:)))
815aea447b32b3dafb877e6cab2e20e1.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hayırlı olsun. Bol bol yavru alırsınız İnşallah.
Güle güle kullanın.

cok güzel olmus elinize saglık bol yavrulu günler

Hayırlı olsun güle güle kullanın. ..

Güle Güle kullanın. Oldukça güzel bir kafes. Yakın zamanda ben de otomatik kafeslerinden almayı düşünüyorum.

Hayırlı uğurlu olsun. BST kafesten herkes memnun peki evin bir köşesine kursak kafesi, tüy, yem artığı problemi olur mu. öndeki şeffaf mika sorunu çözebiliyor mu.

Son düzenleme:
Hayırlı uğurlu olsun. BST kafesten herkes memnun peki evin bir köşesine kursak kafesi, tüy, yem artığı problemi olur mu. öndeki şeffaf mika sorunu çözebiliyor mu.

Teşekkürler. Ben evde yapıyorum hobi amaçlı bi oda ayırdım takılıyoruz. Kafes önündeki pleksi pisliği yem kabuğunu falan direk tavaya gönderiyor ama tüy kuşlar kanat çırptıkça dışarı uçuşuyor malesef. Akşam eve gidince şarjlı süpürgeyle alıveriyorum. Kafes tabanında mısır granalü kullandım kesinlikle koku sorunu yaşamadım, yeni kafesimde fırınlanmış taban kumunu deniyorum şimdi

Bu eski kafesim ve ilk yavrularımı bu kafeste aldım

a90eb4b35b9eba98904a5a765c16ddc9.jpg

Son düzenleme:
Hayırlı ugurlu olsun Güle güle kullanın

Hayırlı olsun bende de bst kafes var şuanda. Sizin gibi evin bir odasını ayırdım memnunum bst kafesten. Yalnız sol tarafta yuvalık deliği ltta olduğundan sıkıntı yaşıyorum o taraftaki kuşlar biri hariç henüz yuvalığa girmediler bile.

Hayırlı olsun bende de bst kafes var şuanda. Sizin gibi evin bir odasını ayırdım memnunum bst kafesten. Yalnız sol tarafta yuvalık deliği ltta olduğundan sıkıntı yaşıyorum o taraftaki kuşlar biri hariç henüz yuvalığa girmediler bile.

Teşekkürler.
Yavrusu olanları sağ orta göze koydum. Diğerlerine erkekleri tek koydum ve dişileri sol alttaki gözün yuvalık girişini kapatıp koydum iki hafta kadar ayrı tutacam. Dün erkeğin ikisi yuvalığa girip çıkıyordu ama bakalım inşallah sıkıntı olmaz. Genel olarak güzel bi kafes memnunum.

Teşekkürler. Ben evde yapıyorum hobi amaçlı bi oda ayırdım takılıyoruz. Kafes önündeki pleksi pisliği yem kabuğunu falan direk tavaya gönderiyor ama tüy kuşlar kanat çırptıkça dışarı uçuşuyor malesef. Akşam eve gidince şarjlı süpürgeyle alıveriyorum. Kafes tabanında mısır granalü kullandım kesinlikle koku sorunu yaşamadım, yeni kafesimde fırınlanmış taban kumunu deniyorum şimdi

Bu eski kafesim ve ilk yavrularımı bu kafeste aldım

a90eb4b35b9eba98904a5a765c16ddc9.jpg

hayırlı ve bol üretimleriniz olsun bende böyle bir kafes imkanım olmasa da kafesi kapladım önüne de tülden bişeyler yaptım dediğiniz gibi uçuşan tüylere çözüm yook bende süpürgeyle sabahları süpürüyorum

Hayırlı olsun. Bst kafesi bende takip ediyorum. Gerçekten ürünleri kaliteli. Kısmet olursa Eylül ayında alacağım.

Hayırlı olsun. Bst kafesi bende takip ediyorum. Gerçekten ürünleri kaliteli. Kısmet olursa Eylül ayında alacağım.

Teşekkürler. İnşallah alırsınız. Benim dört çift muhabbetim var ama ne olur ne olmaz diye altı gözlü aldım alt sırayıda http://www.bstkafes.com Cengiz Abi sağolsun isteğim üzerine dolap yaptı. Çok kullanışlı ve derli toplu oldu kesinlikle tavsiye ederim

Geri