Karadeniz Pet

Bu 3 Kuştan Hangisini Önerirsiniz

abayyni

Meraklı Üye
Arkadaşlar sadece 1 kuş alıcam ilgilenmek için
elimde kuşlar vardı hepsini elden çıkardım işlerimden kaynaklı
1 tane kuş alıcam ona tüm ilgimi vericem güzel güzel ötücek kafamdan inmeyecek alıştıktan sonra böyle birşey arıyorum
Cennet papağanının oyuncu ve geveze olduğunu
Muhabbet kuşunun meraklı taklitçi oyuncu olduğunu
sultan papağanının sessiz sakin olduğunj duydum sizin tecrübeleriniz nedir iyi günler

Aman cennet papganına bulaşma ben çok zorlandım bakımı cok zor ötüşleri vakitsiz oluyor sevimliliğine aldandım aldım tabi bu benim görüşüm illaki çok sevenleri de vardır.Ama ben muhabbet kuşunu tek geçerim Sultan ppganları hakkında hiç bilgim yok maalesef ama bana kalırsa muhabbet seç derim ben..

Aman cennet papganına bulaşma ben çok zorlandım bakımı cok zor ötüşleri vakitsiz oluyor sevimliliğine aldandım aldım tabi bu benim görüşüm illaki çok sevenleri de vardır.Ama ben muhabbet kuşunu tek geçerim Sultan ppganları hakkında hiç bilgim yok maalesef ama bana kalırsa muhabbet seç derim ben..
Muhabbet kuşları hastalıklara karşı dayanıksız diye biliyorum hasta olduklarında üzülüyorum benim 2 tane muhabbet kuşumda vardı hastalandılar ishalleri geçmedi o yüzden geri verdim bünyeleri çok zayıf en ufak şeyden hasta oluyorlar bilemiyorum cennet papağanı almam ozaman muhabbet kuşunun bünyesine heryerde zayıf denmiş soğuk hafadan etkilenir vs denmiş yani sultan papağanı galiba alacağım teşekkürler

Muhabbet kuşları hastalıklara karşı dayanıksız diye biliyorum hasta olduklarında üzülüyorum benim 2 tane muhabbet kuşumda vardı hastalandılar ishalleri geçmedi o yüzden geri verdim bünyeleri çok zayıf en ufak şeyden hasta oluyorlar bilemiyorum cennet papağanı almam ozaman muhabbet kuşunun bünyesine heryerde zayıf denmiş soğuk hafadan etkilenir vs denmiş yani sultan papağanı galiba alacağım teşekkürler
evet çabuk hastalanıyolar ama iyi bakarsanız ceyranda falan kalmazsa hasta olmuyolar hem bakımı kolay hemde çabuk alışıyolar insana bence muhabbet kuşu al yinede sen bilirsin

Kanatlıların geneli hassas canlılardır. Hangi koşullarda bakmanız gerektiğini bildikten sonra sağlık açısından bi sorun yaşamazsınız. Burada önemli olan sizin nasıl yapıda bi canlıya sahip olmak istediğiniz. Nacizane muhabbet kuşlarını tek geçerim bitmek bilmeyen merakları oyunculuklarıyla kısa sürede ailenin aranan elemanı oluyorlar. Şimdiden hayırlı olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi