Karadeniz Pet

Bu güzellik erkek mi dişi mi ?

ramboq103

Yeni Üye
masallah kardesim cok sirin ve afacan bir kusa benziyor.Ben araniza yeni katildim hollandada yasiyorum 42 yasindayim bir adet cennet ve bir adet sultan papaganim vardi.Bugun bir cilginlik yapip iki adet muhabbet kusu aldim kafesi ve oyuncaklariyla beraber bir hollandalidan.Konuyu acan arkadasin affina siginarak baska konu acmak istemedim cunki forumda buna benzer bircok konu var ve bende muhabbet kuslarina pek hakim degilim.Satin aldigim kisi bir erkek bir disi dedi.Erkek olan 11 disi 9 aylik.Simdi sormak istedigim eve geldiklerinden beri yanyana tunemis duruyorlar ne hareket var ne ses arabada gelirken bayagi bir sallandi kafes acaba yeni yer ve insan gorduklerindenmidir bu?Birde cinsiyetlerini soyleyebilirseniz cok makbule gecer simdiden cok tesekkurler.
IMG_0258.JPG
IMG_0259.JPG
IMG_0260.JPG
IMG_0261.JPG

Hayirli olsun ipdeki disi digeri erkek yetiskin olmuslar yavru alinabilecek çağa gelmisler disinin kanatlarini cekmisler mi once kuyruk tam kanatlar anormal geldi

Hayirli olsun ipdeki disi digeri erkek yetiskin olmuslar yavru alinabilecek çağa gelmisler disinin kanatlarini cekmisler mi once kuyruk tam kanatlar anormal geldi

Cevabınız için teşekkürler kanat hakkında bir bilgim yok çekilmişmi.Anlamamda ama ögrenecez zamanla kanat fazla uçmasın diyemi çekiliyor.birde cinsi ne acaba?

Cevabınız için teşekkürler kanat hakkında bir bilgim yok çekilmişmi.Anlamamda ama ögrenecez zamanla kanat fazla uçmasın diyemi çekiliyor.birde cinsi ne acaba?
Cinsden anlamam yerli cek ikisinden birisidir biraz fazla para kazanmanin yolu irk cins meselesi boşverin kanatlarini alissin ucarsa egitmek alistirmak zor olur diyerek cekiyorlar

Okuduklarıma bakılırsa çekoslovak dediklerinden sanırım.Bunlar ele alışık almaya gittigimde eski sahibi aldı parmagına hatta bana bile gelmişlerdi ama şuan kafese yaklaşınca ürküyorlar alışmaları lazım sanırım.

Geri