Karadeniz Pet

bu genç çiftler ne yapıyor??

hakan97

Meraklı Üye
dişi kuşum 2 aylık erkek kuşum 3 aylık dediğim gibi çiftler sürekli birbirlerini kaşıyorlar erkek olan dişiyi ağzına kusarak besliyor tek ayağını dişinin üstüne atıyor üstüne çıkmak ister gibi bide gagasıyla ayaklarına dokunuyolar birbirlerinin bunların anlamı nedir acab

http://hizliresim.com/G3dMPN

Kuslariniz çift tutmuş ayak atması iyi ilerde inşallah ciftlesme gerçekleşir ama yaşları erken gibime geldi

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuslariniz çift tutmuş ayak atması iyi ilerde inşallah ciftlesme gerçekleşir ama yaşları erken gibime geldi

evet çok küçüker daha yani bu belirtiler iyi bir eş olduklarına işaret yanlış anlamadım değil mi

Bende de 4 aylik disi 3 aylik erkek var. 1 ay once aldim. Iyi yapmissiniz. Kucuklukten es tutmalari daha iyi

evet çok küçüker daha yani bu belirtiler iyi bir eş olduklarına işaret yanlış anlamadım değil mi
Ayak atma ve yem kusma ile birbirini besleme varsa eş tutmuştur ama bence ciftlesme için çok erken 6 veya 8 ayı geçmeli diye biliyorum şu an ciftlestirmeyin bence
Daha ustalar cevap yazacaktır

Ayak atma ve yem kusma ile birbirini besleme varsa eş tutmuştur ama bence ciftlesme için çok erken 6 veya 8 ayı geçmeli diye biliyorum şu an ciftlestirmeyin bence
Daha ustalar cevap yazacaktır

Geri