Levent ACAR

Profesyonel
8 Ara 2013
14,953
443
83
44
İstanbul / Maltepe
folluktanal.com
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Kanarya, Kedi
Kuş sayısı
20 tane ve üzeri
Selamlar,
Bu gün Hobihanemin konukları [MENTION=6539]AbdullahAkdal[/MENTION] ve beraberdinde arkadaşı Refiğ oldu.
Beraber sohbet ettik, kuşlar hakkında ve hayattan konuştuk, kahvelerimizi yudumladık. Güzel sohbet için teşekkür ederim arkadaşlar..

Abdullah AKDAL

Profesyonel
17 Ara 2013
521
1
18
İstanbul
Ağabey tekrar tekrar konuk ettíğin içín teşekkür ederim. Sadece buradan forumdaki arkadaşlara şunları söylemek isterim. Levent abinin kuşlarına gösterdiği hijyen ve özene hakikaten hayran kaldım. Muhabbet kuşu almayı düşünüyorsanız Levent abinin kuşlarına milyon kere kefilim diyebilirim. Sohbet ve kahve için de minnettarım. Tanıştığımız için de ayrıca memnun oldum Levent abim :)

Abdullah AKDAL

Profesyonel
17 Ara 2013
521
1
18
İstanbul
Selamlar,
Bu gün Hobihanemin konukları [MENTION=6539]AbdullahAkdal[/MENTION] ve beraberdinde arkadaşı Refiğ oldu.
Beraber sohbet ettik, kuşlar hakkında ve hayattan konuştuk, kahvelerimizi yudumladık. Güzel sohbet için teşekkür ederim arkadaşlar..

Abi yeni giriyorsun yoğundun heralde :)

Abdullah AKDAL

Profesyonel
17 Ara 2013
521
1
18
İstanbul
Siz gittiğiniz, saat 19:00'da giriştim haftalık temizliğe, 23:00 de bitti.. :)
Hay maşallah. Boşuna hayran kalmadım abi titizliğine hijyenik olmasına oranın. Gerçekten 41 kere maşallah abi yahu :)

Abdullah AKDAL

Profesyonel
17 Ara 2013
521
1
18
İstanbul
levent acar demek hıjyen demek sohbetınız daim olsun :)
bır haberde vermıyorsunuz yani
Murat abi gece facebook'tan konuştuk sen ev taşıycam işler karışık dedin abi senin yerinede içtim kahve aman aklın kalmasın abi he hahah :p

Levent ACAR

Profesyonel
8 Ara 2013
14,953
443
83
44
İstanbul / Maltepe
folluktanal.com
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Kanarya, Kedi
Kuş sayısı
20 tane ve üzeri

Fatih BUYURUCU

Profesyonel
8 Şub 2014
1,328
2
38
İstanbul
www.facebook.com
Dünyada en çok gitmek istediğiniz 20 yer diye soran olsa Levent abinin hobihaneyi de eklerdim herhalde :) Gerçekten çok profesyonel bir görüntüye sahip fotoğraflardan böylesine güzel yerler insana tecrübe, bilgi kazandırır. Muhabbetiniz daim olur inşallah.

Abdullah AKDAL

Profesyonel
17 Ara 2013
521
1
18
İstanbul
Dünyada en çok gitmek istediğiniz 20 yer diye soran olsa Levent abinin hobihaneyi de eklerdim herhalde :) Gerçekten çok profesyonel bir görüntüye sahip fotoğraflardan böylesine güzel yerler insana tecrübe, bilgi kazandırır. Muhabbetiniz daim olur inşallah.
Allah razı olsun kardeşim, inşallah herkes ile böyle muhabbetlerimiz olur :) yakınmışız hatta bak ben Ümraniye/Dudullu'da oturuyorum.

Abdullah AKDAL

Profesyonel
17 Ara 2013
521
1
18
İstanbul

Abdullah AKDAL

Profesyonel
17 Ara 2013
521
1