Karadeniz Pet

Bu hareketli dişi yaparmi

Zehrah

Meraklı Üye
Kusuk disi Anlam veremiyorum eş istiyor olabilir ama bu hareketleri genelde erkek kuş yapmazmı yoksa benmi bilmiyom videoda attım bakarsaniz çok sevinirm

Ekli dosyalar

• IMG_20180523_104723.jpg
    IMG_20180523_104723.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 39
  • IMG_20180523_104720.jpg
    IMG_20180523_104720.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:
Cere rengine.bakilirsa kuş.ama hareketi en basta oyun gibi gozuksede sanki erkek kuslarin yaptığı bir hareket.Acaba hormonsal bir sorunu olabilir mi

Cere rengine.bakilirsa kuş.ama hareketi en basta oyun gibi gozuksede sanki erkek kuslarin yaptığı bir hareket.Acaba hormonsal bir sorunu olabilir mi
Bende anlayamadım daha önce kafesin dabanina oturup altına bişey koyuyordu bende yuvalik aldm ona smdi yuvaliga girip çıkıyor ve salincaklada kavga ediyor gozundeki iris dahada artıyor kur yapıyor yani dışi böyle şeyler yaparmi ki acaba kafasını falan sisiriyor oyuncak yumurtalar vardı küçük onlara yatıyordu öylesine bende önünden aldm smdi ona eş alacaktım ama bu hareketleri gorunce birden sormak istedim

Hareketleri gayet normal maaşallah, herhangi bir sorun yok, sanki küçük bir su birikintisinde banyo yapmaya çalışıyor gibi.

Banyolugu var arada yapıyor banyosunu oyuncagida koyarım oynayarak banyo yapar çok teşekkür ederim hepinize