Karadeniz Pet

Bu kadar kepek normal mi

Betulm

Yeni Üye
45 günlük yavru için bu kadar kepek normal mii 1 dakika içinde . Sürekli kaşınıyor ne alsam da rahatlar
43630be6f42c00e745f95a2917f5c297.jpg

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yağmurlama yöntemiyle elma sirkeli suyla duş aldırın.. Kepeklerin azaldığını göreceksiniz..

Banyo verin bence haftada bir gün en az.

korkmaz mı

Korkmaz alıştıkları zaman hoşlarına gidiyor:Dbu şekilde yaprak ve ılık su koyarsanız girerler.girmezlerse yağmur şeklinde direkt kuşa sıkmadan duş anlanmasını sağlayabilirsiniz.ceryanda kalmadığından emin olun.
38172

Korkmaz alıştıkları zaman hoşlarına gidiyor:Dbu şekilde yaprak ve ılık su koyarsanız girerler.girmezlerse yağmur şeklinde direkt kuşa sıkmadan duş anlanmasını sağlayabilirsiniz.ceryanda kalmadığından emin olun.
Ekli dosyayı görüntüle 38172
Yaptırdim banyosunu korktu bayağı ama şimdi neşesi yerinde

Bizimkinde de var galiba ben 2,3 günde bir banyo yaptırıyorum pek ilgi göstermiyor bende hafif hafif üstünden döküyorum korkutmamaya çalışarak ama ne kaşıntısı bitiyor ne tüyü, kafeste hep tüy var geldiğinden beri alalı 3 ay oldu bu arada

Bizimkinde de var galiba ben 2,3 günde bir banyo yaptırıyorum pek ilgi göstermiyor bende hafif hafif üstünden döküyorum korkutmamaya çalışarak ama ne kaşıntısı bitiyor ne tüyü, kafeste hep tüy var geldiğinden beri alalı 3 ay oldu bu arada
ben banyo yaptıralı 12 gün olmuş banyo yaptırdığımdan beri 0 kepek

ben banyo yaptıralı 12 gün olmuş banyo yaptırdığımdan beri 0 kepek

Ben 3 gün önce yaptırmıştım bu sabah yine yaptırdım hala kaşınıyor şu anda banyo suyuna birşey kattınız mı?

sirke kattım, birde masaj yaparak yikadim.

Masaj yaparak derken bebek gibi yıkayamazsınız bunları o şekilde ölen bile var siz banyoluk takarsınız o isterse yapar veya bi kaba su koyarsınız o girer yapar

Geri