Karadeniz Pet

Bu kafesi Nasıl Boyayabilirim?

Şanti

Meraklı Üye
Merhabalar kafesimiz sağlam fakat tek sıkıntımız pas :( Markettten kireç çözücü aldım onunla sürttüm az biraz faydası oldu ama o kadar boyasam olur mu? Nasıl boyamalıyım?
39873
39874

Boyama işleri riskli oluyor. Boyanın kokusu vs kuşu zehirleyebilir. Pas da zehirli.(kuş telleri kemirirse) bence yeni bir kafes alın.

• Beğen
Tepkiler: Kca
Boyamayın kemirerek boyayı çok rahat bir şekilde kaldırıyorlar en iyisi kafesi değiştirmek

• Beğen
Tepkiler: Kca
Merhabalar kafesimiz sağlam fakat tek sıkıntımız pas :( Markettten kireç çözücü aldım onunla sürttüm az biraz faydası oldu ama o kadar boyasam olur mu? Nasıl boyamalıyım?Ekli dosyayı görüntüle 39873Ekli dosyayı görüntüle 39874

Kafesi boyasanız bile fırın boya olmayacağı için yeni boyayı kemirmesi daha kolay olacak. kemirmese bile çok kısa sürede yeniden dökülecek. en iyisi bu kafesi atıp yerine güzel bi kafes alın.

ben yavruyu ayırabilmek için 15 liraya almıştım istanbulda bir petshoptan. şimdi olsa olsa 25 dir aynı kafes. o plastik tüneği de kaldırın bir zahmet. ileride ayaklarında sorun olabiliyor. tahta alın. kalamar kemiğini de düz takın. çırpınırsa keser kendini

Anca fırın boya yapılması gerekiyor onun da maliyetiyle çok rahat çok iyi bir kafes alırsın zaten uğraştığına değmez. Benimki de böyle olma yolunda. Aynı şekilde güzel bir kafes bulunca kafes alcam en yakın zamanda.

Geri